Yardım Whatsapp Bildirimlerini Durum Cubugunda Gosterme?

detgar1

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Selamlar herkese. A5s model telefon kulanıyorum. Daha onceki telefonumda whatsapp mesaji geldiginde durum cubugunda (durum cubugu mu deniyor oraya emin degilim. Saat, sebeke cekimi, pil yuzdrsini gosteren en usteki cubuk) whatsapp simgesi cikiyordu bende daha sonradan telefonu elime alinca mesaj geldigini anliyordum. Simdi tum bildirim ayarlarina baktim kurcaldim am bir turlu yapamadim. Bu modelde o cubukta mesaj gelince whatsapp ikonu gostermek mumkun olabilir mi? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Sevgi ve selamla..

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
whatsapp mesajlariniz bildirim panelinde mi gozukmuyor? yani mesajinizi gormek icin whatsapa girmeniz gerekiyor bu sorundan mi bahsediyorsunuz?

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Selamlar herkese. A5s model telefon kulanıyorum. Daha onceki telefonumda whatsapp mesaji geldiginde durum cubugunda (durum cubugu mu deniyor oraya emin degilim. Saat, sebeke cekimi, pil yuzdrsini gosteren en usteki cubuk) whatsapp simgesi cikiyordu bende daha sonradan telefonu elime alinca mesaj geldigini anliyordum. Simdi tum bildirim ayarlarina baktim kurcaldim am bir turlu yapamadim. Bu modelde o cubukta mesaj gelince whatsapp ikonu gostermek mumkun olabilir mi? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Sevgi ve selamla..
Merhaba

Şu adımları izleyin: Ayarlar > Bildirimler ve Durum Çubuğu > Bildirim Simgeleri yazan kısma tıklayın ve sizde "Gösterme" seçiliyse onu "Simge" yapın.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Sevgi ve selamla..
Ayarlar>uygulama yönetimi> uygulama listesi buradan WhatsApp'ı bulunuz
Sonrasında bildirimleri yönet>mesaj bildirimleri bu açık olsun içeğe girin sonrasında durum çubuğunda görüntüleyi açınız.

Upvote 0

detgar1

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Merhaba Elif hanım, cevabınız icin tesekkurler ama yukardaki cubukta whatsapp ikonu yine cikmadi. Sanirim bu telefonda boyle bir ozelik yok. Ekran goruntusu almistim paylasmak icin ama dosya ekle bolumu calismadi. Dediginiz sekilde yapinca gelen mesaj icin bir ikon cikmiyor yine telefonu acip ekrani kaydirmam gerekiyor, o sekilde gelen mesaji gorebiliyorum. Durum cubugun ayarlarinda sadece pil ve gercek zamanli ag hizi seceneklerini gorunur yapabiliyorum. Zaman ayirip yanitladiginiz icin tesekkur ederim.

Sevgi ve selamlarımla..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Elif hanım, cevabınız icin tesekkurler ama yukardaki cubukta whatsapp ikonu yine cikmadi. Sanirim bu telefonda boyle bir ozelik yok. Ekran goruntusu almistim paylasmak icin ama dosya ekle bolumu calismadi. Dediginiz sekilde yapinca gelen mesaj icin bir ikon cikmiyor yine telefonu acip ekrani kaydirmam gerekiyor, o sekilde gelen mesaji gorebiliyorum. Durum cubugun ayarlarinda sadece pil ve gercek zamanli ag hizi seceneklerini gorunur yapabiliyorum. Zaman ayirip yanitladiginiz icin tesekkur ederim.

Sevgi ve selamlarımla..
Rica ederim;
Merhabalar,
Ekran görüntüsü atma konusunda ise internetten giriş yaparsanız atabilirsiniz uygulamadan yazdınız sanırım.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Sevgi ve selamlarımla..
Bu şekil mi sizin. Durum çubuğunda görüntüle açık olması lazım işaretin çıkması için.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-03-00-39-00-69_8cf4d0a0a9d37cbabea212c6e2acb5eb.jpg
    Screenshot_2021-08-03-00-39-00-69_8cf4d0a0a9d37cbabea212c6e2acb5eb.jpg
    169.4 KB · Görüntüleme: 17
Upvote 0