MOD Yeni temalar

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
ColorOs 11 kurulurken bendeki tema mağazasını otomatik olarak sildi. Temaları mağaza olmadan kullanıyordum. Forumdan birkaç kişi mağaza ile kullanırsam oluşabilecek sorunların ortadan kalkacağını söyleyince kurdum ama değişen birşey olmadı ve yine tema mağazasını sildim. Karanlık modda Amoled ekranlarda daha az pil tüketimi olduğundan hep karanlık modda kullanıyorum. Zaten ColorOs 11 i tamamen destekleyen ve sorun çıkarmayan bir temaya henüz denk gelemedim malesef. Yazı karakterine gelecek olursak ben Zfont kullanıyorum. İnternette bulacağın herhangi bir fontu bile telefonun yazı karakteri olarak kullanabilirsin bu yolla. Eski telefonum Reno Z den beri kullanırım hiç problem yaşamadım. Kendi içinde de bir ton hazır font var denemeni tavsiye ederim. Forumda aratırsan paylaşımı yapılmıştır mutlaka.
Bölgeyi hangi ülke yapıyorsun üstad fontlar için.

dogukansenel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-30-23-18-26-28.jpg
    Screenshot_2021-03-30-23-18-26-28.jpg
    119.6 KB · Görüntüleme: 30

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
android 11 /colorOs 11 standart olarak tema mağazasının 7.3.1_lite versiyonu ile gelmişti. üzerine tema mağazasının 8.0 beta kullanarak ücretsiz tema ve yazı tiplerini kullanıyordum.

bu başlığı görünce tema mağazasının 8.0 versiyonu kaldırdım ve orjinale döndüm. Temaları bir klasör ile telefona yükledim. Klasörün adı vs önemli değil. telefonun orjinal dosya yöneticisi ile temaları yükledim. setedit ve imod pro 1.3.3 ile deneme süresi iptal edilerek kullanıyorum. ColorOS 7 de kullandığım temalar da çalışıyor. telefonu kapatıp açsanız bile etkilenmiyor.

Gelelim Kötü tarafına;
1- Karanlık mod dışında bazı temalarda yazılar gözükmüyor.
2- yazı tipi değişemiyorsunuz. ben tema 8.0 ile yüklediğim bir yazı tipinde kaldım. buna dikkat edin. değiştirme şansı varsa yazarsanız memnun olurum.
Konu içindeki mesaj 'COS 7 FUL TEMALAR//13.SAYFADA' MOD - COS 7 FUL TEMALAR//13.SAYFADA. Bak kardeşim burda paylaştım cos 11 ve Android 11 tema isimlerini yazdım 100/99 uyumlu olanlar var dene istersen @dogukansenel
android 11 /colorOs 11 standart olarak tema mağazasının 7.3.1_lite versiyonu ile gelmişti. üzerine tema mağazasının 8.0 beta kullanarak ücretsiz tema ve yazı tiplerini kullanıyordum.

bu başlığı görünce tema mağazasının 8.0 versiyonu kaldırdım ve orjinale döndüm. Temaları bir klasör ile telefona yükledim. Klasörün adı vs önemli değil. telefonun orjinal dosya yöneticisi ile temaları yükledim. setedit ve imod pro 1.3.3 ile deneme süresi iptal edilerek kullanıyorum. ColorOS 7 de kullandığım temalar da çalışıyor. telefonu kapatıp açsanız bile etkilenmiyor.

Gelelim Kötü tarafına;
1- Karanlık mod dışında bazı temalarda yazılar gözükmüyor.
2- yazı tipi değişemiyorsunuz. ben tema 8.0 ile yüklediğim bir yazı tipinde kaldım. buna dikkat edin. değiştirme şansı varsa yazarsanız memnun olurum.