ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
vanced.png

Reklamsız ve ücretsiz YouTube ektra olarak arka planda oynatma da eklenince tadından yenmez bir hale geliyor.
Biz de bugün bu uygulama hakkında konuşacağız. Kısaca kuruluma geçelim;

Aşşağıda bulunan seçeneklerden cihazınıza ve isteğinize göre uygun olanı seçiniz ve "Download Vanced" butonuna
basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

"MicroG" isimli diğer dosya ise uygulamaya Gmail hesabınızı bağlamanıza yardımcı olacaktır.

indir.png

Gizlenmiş içerik yalnızca kayıtlı üyeler için görülebilir! Forumumuza kayıt olmak için tıklayın.

Bazı cihazlarda apk dosyasını kuramıyor bunun için yardımcı program olan "Split APKs Installer (SAI)"
kullanıyoruz. Kullanımı basit. Programı açınız indirdiğiniz dosyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Ufak bir ipucu verelim. Arka planda oynatırken sekmeyi arkaya attığınızda küçük bir baloncuk şeklinde sayfanızda yönlendirilebiliyor. Bunu kapatmak ister iseniz;

"Ayarlar > Genel > Ekran içinde ekran" kısmını takip ederek iptal edebilirsiniz.
here.jpg

Ekran içinde ekran özelliği android 9 ve üzeri için aktif olarak çalışmaktadır. Eski sürümlerde bu özelliği kapatamıyorsunuz.

Son düzenleme:

a.ark

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

YouTube bildiğiniz üzere her izlediğimiz videoya(neredeyse) reklam koyuyor, ve bu reklamlar canımızı sıkıyor. Bir içerik üreticisi olarak reklam vermek güzel olsa da olaya kullanıcı tarafından baktığımızda reklamlar sinir bozuyor, keyfini kaçırıyor. Buna çözüm olarak Youtube Vanced tavsiye ediyorum.

Reklam olmaması bizim için bir (+) kazanıyor. Arka planda oynatma özelliği de gelince tadından yenmez hale geliyor.
Kurulum için;
Youtube Vanced : [Gizlenmiş içerik] ( )
MicroG : [Gizlenmiş içerik] ( )

MicroG dosyası google hesabınıza bağlanmanız için gereklidir.

Ufak bir ipucu verelim. Arka planda oynatırken sekmeyi arkaya attığınızda küçük bir baloncuk şeklinde sayfanızda yönlendirilebiliyor. Bunu kapatmak ister iseniz;

"Ayarlar > Genel > Ekran içinde ekran" kısmını takip ederek iptal edebilirsiniz.
Ve son ekleme yapmak gerekir ise, uygulama içeriği tamamı ile youtube ile aynıdır. Karanlık temayı kullanıyor.
[/QUOTE
Teşekkürler
teşekkürler abi

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Migrog yüklenmiyor o yüzden orum açarken hizmet şartlarını onaylayıp gecemiyorum orada takılı kalıyor
Ben kurduğum zaman da öyle idi, yüklemen yeterli. Google hesabı açılmıştı ve 2-3 aydır kullanıyorum. Son birkaç haftadır google hesabı bağlanmıyor. Bu uygulamayı yapan firma bakıma aldı sanırım sistemleri. Sitesinde de değişiklikler yapıyor. Normal olarak kullanabilirsiniz, yakın zamanda açılacağını düşünüyorum.

a.ark

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben kurduğum zaman da öyle idi, yüklemen yeterli. Google hesabı açılmıştı ve 2-3 aydır kullanıyorum. Son birkaç haftadır google hesabı bağlanmıyor. Bu uygulamayı yapan firma bakıma aldı sanırım sistemleri. Sitesinde de değişiklikler yapıyor. Normal olarak kullanabilirsiniz, yakın zamanda açılacağını düşünüyorum.
Teşekkürler