Çözüldü Zil sesi uygulaması

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin oppo A9 2020 kullanıyorum. Önerebileceğiniz Zil sesi uygulaması yada opponun orjinal Zil seslerini yüklüyabileceğim bir program yada uygulama var mı acaba

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam benim bildiğim zedge var o da çok eskiden kullanırdım.

Neredeyse telefonu aldığından beri aynı zil sesini kullandığım için çok bilgim yok.

(Zaten hep sessizde kullanıyorum:D)

Upvote 0

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Hocam benim bildiğim zedge var o da çok eskiden kullanırdım.

Neredeyse telefonu aldığından beri aynı zil sesini kullandığım için çok bilgim yok.

(Zaten hep sessizde kullanıyorum:D)
Anladım hocam teşekkür ederim işim gereği sessizde pek kullanamıyorum ancak şuan ki Zil sesleri pek hoşuma gitmiyor dediğiniz uygulamaya bir bakalım ben

Upvote 0

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin oppo A9 2020 kullanıyorum. Önerebileceğiniz Zil sesi uygulaması yada opponun orjinal Zil seslerini yüklüyabileceğim bir program yada uygulama var mı acaba
Tema mağazası yükleyip kullanabilirsiniz. Hatta güzel video zil sesleride var. Bem kullanıyorum. Gayet güzel. Forum içinde tema mağazası için paylaşımlar var. Size yardımcı olur.

Upvote 0

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Tema mağazasının hangi sürümünü yüklemem gerekiyor acaba
Merhaba 8.0 yükleyebilirsiniz. Sanırım tema içinde sormuştunuz. Bölgeyi hindistan yapıp tema mağazasını yükleyin. Setedit programını yükleyip paylaşımda ki değişiklikleri yapın. Sonra tema mağazasının verilerini silip güncellemeleri kaldırın. Telefonu yeniden başlatın. Tema kalıcı olacaktır

Upvote 0

Mehmet Akif66

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba 8.0 yükleyebilirsiniz. Sanırım tema içinde sormuştunuz. Bölgeyi hindistan yapıp tema mağazasını yükleyin. Setedit programını yükleyip paylaşımda ki değişiklikleri yapın. Sonra tema mağazasının verilerini silip güncellemeleri kaldırın. Telefonu yeniden başlatın. Tema kalıcı olacaktır
Teşekkür ederim oğuz bey

Upvote 0