Tartışma A5 2020 & A9 2020 (ColorOS 7.1) Yorumlar

aiwazai

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncelleme çok güzeldi ilk gün almıştım ama zamanla baya sıkıntılar oluşmaya başladı. Instagram'da durduk yere telefon donuyor, ne geri dönebiliyorum ne bildirim çubuğunu açabiliyorum. Bir dakika falan öyle donup ana sayfaya atıyor. Netflix'te artık tam ekran yapamıyorum telefonun sol tarafında siyahlık kalıyor, ayarı vardır belki ama araştırmadım. Son olarak da internette dizi izlerken videoya tiklayamiyorum bazen. Geri çıkarak tam ekranı kapatıyorum ama yine videoya dokunamiyorum. Belki hepsinin bir ayarı falan vardır ama ben bilmiyorum. Şuan gözüme batan problemler bunlar.
Mesajlar birleştirildi:

Bir de karanlık modda neden alttaki sanal tuşlar beyaz kalıyor çok sinir bozucu olmuş bence. Sonuçta her şey siyah orası beyaz hiç güzel olmamış.

Gzc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
2 hafta önce güncelleme geldi oppo A5 2020 ye hayla bazi a5 lere ve A9 modellerine güncelleme gelmedi güncelleme dağıtma konusunda yavaşlıkta üstüne tanımıyorum
Bir an önce güncellemeyi getirin bu kadar kullanıcı beklemesin

scotiflag

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncelleme çok güzeldi ilk gün almıştım ama zamanla baya sıkıntılar oluşmaya başladı. Instagram'da durduk yere telefon donuyor, ne geri dönebiliyorum ne bildirim çubuğunu açabiliyorum. Bir dakika falan öyle donup ana sayfaya atıyor. Netflix'te artık tam ekran yapamıyorum telefonun sol tarafında siyahlık kalıyor, ayarı vardır belki ama araştırmadım. Son olarak da internette dizi izlerken videoya tiklayamiyorum bazen. Geri çıkarak tam ekranı kapatıyorum ama yine videoya dokunamiyorum. Belki hepsinin bir ayarı falan vardır ama ben bilmiyorum. Şuan gözüme batan problemler bunlar.
Mesajlar birleştirildi:

Bir de karanlık modda neden alttaki sanal tuşlar beyaz kalıyor çok sinir bozucu olmuş bence. Sonuçta her şey siyah orası beyaz hiç güzel olmamış.

Tam ekran görüntü olayı ayarlardan değişiyor bende de vardı sonra buldum ön kamerayı göster diyeceksin oluyor
Mesajlar birleştirildi:

bende kamerada geniş açı kameramı açacak sekmeyi bulamıyorum

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tam ekran görüntü olayı ayarlardan değişiyor bende de vardı sonra buldum ön kamerayı göster diyeceksin oluyor
Mesajlar birleştirildi:

bende kamerada geniş açı kameramı açacak sekmeyi bulamıyorum
Kamerayı açtığınızda, fotoğraf kısmında 1× solundaki nokta o geniş açı oluyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-28-14-06-10-15.jpg
    Screenshot_2020-07-28-14-06-10-15.jpg
    928.8 KB · Görüntüleme: 38

Alibey2662

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 ağustos güvenlik güncellemesi gelmiş 750 mb
Screenshot_2020-08-16-00-10-11-62.jpg
Screenshot_2020-08-16-00-10-11-62.jpg