A5 2020 Güncelleme

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Evet arkadaşlar cihaza format attım değişen bişey yok geniş açıda güneş lamba televizyon gibi bol ışıklı bir ortama tutunca hemen kamera kapanıyor. Güncelleme ile düzelir büyük ihtimalle ama o güncelleme kim bilir ne zaman gelir.

oppoguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Evet arkadaşlar cihaza format attım değişen bişey yok geniş açıda güneş lamba televizyon gibi bol ışıklı bir ortama tutunca hemen kamera kapanıyor. Güncelleme ile düzelir büyük ihtimalle ama o güncelleme kim bilir ne zaman gelir.

Yanlış hatırlamıyorsam eğer, HDR seçeneği ile alakalı bir durum bu. Hdr kapalı/otomatik olacak şekilde geniş açı çekimi yapar mısınız? Çünkü birkaç kişinin aynı sorunu bu şekilde çözdüğünü okumuştum.

Son düzenleme:

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Yanlış hatırlamıyorsam eğer, HDR seçeneği ile alakalı bir durum bu. Hdr kapalı/otomatik olacak şekilde geniş açı çekimi yapar mısınız? Çünkü birkaç kişinin aynı sorunu bu şekilde çözdüğünü okumuştum.
Evet dediğinizi yaptım HDR otomatikte olunca kamera kapanıyor ama açık veya kapalı yapınca bir sorun yok. Çok teşekkür ederim. Dünden beri arıyorum umarım başka sorun çıkmaz.

oppoguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Evet dediğinizi yaptım HDR otomatikte olunca kamera kapanıyor ama açık veya kapalı yapınca bir sorun yok. Çok teşekkür ederim. Dünden beri arıyorum umarım başka sorun çıkmaz.
Rica ederim ne demek. Şans eseri konularda dolaşıren fark ettim yaşadığınız sorunu. Keşke daha erken yardımcı olabilseysim, sıfırlamak zorunda kalmazdınız. :) İyi forumlar.

Boncuks

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020

Çok teşekkürler, bende de aynı sorun vardı, dediğiniz gibi yaptım HDR modum hep Otomatikteydi, Açık ve Kapalı modlarda geniş açı denedim ve kapanmadı :) Sanırım Otomatikteyken de kapanması saçma sapan bir problem ama, en azından ana sıkıntıyı çözdük, diğeri de çözülür herhalde bir gün :)