A5 2020 Güncelleme

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Evet arkadaşlar beklediğim oldu maalesef kamerada sorun var. Şimdi kameraya giriyorum ve geniş açıya tıklıyorum kameradan atıyor geri giriyorum yine atıyor normale geçene kadar o kadar uğraştım ki.

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Evet arkadaşlar beklediğim oldu maalesef kamerada sorun var. Şimdi kameraya giriyorum ve geniş açıya tıklıyorum kameradan atıyor geri giriyorum yine atıyor normale geçene kadar o kadar uğraştım ki.
Arkadaşlar aynı sorun olan var mı? Telefonu kapattım açtım reset attım yok yani düzelmiyor. Bide fotoğrafları ColorOS 6 daha hızlı çekiyordu şimdi bi tık yavaş çekiyor o gözüme takıldı.

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Diğer güncelleme ile fixlerler. Bunların olması doğal diyebilirim, bunun çözümü yok.
Eski sürüme dönem mümkün mü?
Başka marka olsa tamam derim ama kaç kere güncelleme geliyor ki A5 2020'ye bir ilk aldığım gün geldi bi de dün. A9 2020'ye ise aldığımdan beri hiç güncelleme gelmedi. Umarım en yakın zamanda düzelir çünkü geniş açıyı kapatmak ve kamerayı kullanmak için telefonu kapatıp açmam gerekiyor.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Başka marka olsa tamam derim ama kaç kere güncelleme geliyor ki A5 2020'ye bir ilk aldığım gün geldi bi de dün. A9 2020'ye ise aldığımdan beri hiç güncelleme gelmedi. Umarım en yakın zamanda düzelir çünkü geniş açıyı kapatmak ve kamerayı kullanmak için telefonu kapatıp açmam gerekiyor.
Eski sürüme dönemezsiniz. Daha Android 10 herkese yeni dağıtılıyor. Altyapı tam anlamıyla oturmuş değil.

Esa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Kanka bende herhangi bir problem olmuyor kamera ile ilgili, onu mail olarak bildir oppo ya

Esa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Şunu farkettim açıyorum geniş açıyı bekliyorum bişey olmuyor atmıyor yani sonra lamba veya güneş gibi parlak bir yere tutuyorum direk kapanıyor.
Senin cihazın ile alakalı kanka güncellemelerde böyle uyumsuzluklar olabiliyor çok önceden s5 mini vardı bende güncellemeden sonra oyun kısmında çok sıkıntı çekiyordum ama arkadaşımın s5 minisinde bir şey olmuyordu. Sen mutlaka oppo ya mail at eminim bir senin değildir mutlaka aynı problemi yaşayan başka kişiler de vardır

Boncuks

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020

Merhaba, malesef bende de aynı sorun var, geniş açıyı açtığımda kamerayı bol ışık alan bir alana tuttuğumda (pencere,dış mekan, tv ekranı vs. gibi) kamera pat diye kapanıyor.

Ek olarak: kasma donma vb. problemler yok.

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba, malesef bende de aynı sorun var, geniş açıyı açtığımda kamerayı bol ışık alan bir alana tuttuğumda (pencere,dış mekan, tv ekranı vs. gibi) kamera pat diye kapanıyor.

Ek olarak: kasma donma vb. problemler yok.
Aynn ya, ben mail attım Oppo ya yarın ne diyecekler bakalım sizde atın bence cevabını yazarım. Yaptığımız güncellemenin bir kodu var mı ? Çünkü sorunlarımız aynı.

• Beğen
Tepkiler: Esa