A5 2020 Güncelleme

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Evet, güncelleme sonrasında format atmıştım.
Bendeki veriler şöyle:
Görüntüler = 13,7 MB
Video = Ses = APK = 0 B
Belgeler = 3 KB
Uygulamalar = 10,74 GB
Diğer = 287 KB
Sistem = 10,4 GB

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Güncelleme bana da geldi. Ama bazı yorumlarda donmalar olduğunu söyleyenler var. Sizce güncelleme yapmalımıyım? Bide güncelleme geldiği için hem kilit ekranında hem bildirim panelinde sürekli şimdi güncelle yazıyor, belki sırf bu yüzden güncelleme yaparım.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Güncelleme öncesinde yedeklemenizi yapıp ardından güncelleme yapıp en sonunda da telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlarsanız ve sonrasında da yedeğinizi yüklerseniz, hiçbir şekilde donma-kasma hadiseleriyle karşılaşmazsınız. Ben çoğu güncellemede bu işlemleri yapmaktayım, bir kere bile donma-kasma hadisesi ile karşılaşmadım.​

• Beğen
Tepkiler: Esa

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Güncelleme öncesinde yedeklemenizi yapıp ardından güncelleme yapıp en sonunda da telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlarsanız ve sonrasında da yedeğinizi yüklerseniz, hiçbir şekilde donma-kasma hadiseleriyle karşılaşmazsınız. Ben çoğu güncellemede bu işlemleri yapmaktayım, bir kere bile donma-kasma hadisesi ile karşılaşmadım.​

Güncellemeye karar verdim ama indiriyorum iniyor sonra yeniden gidiyor yine indiriyorum 2 seferdir böyle yaptı yine indiriyorum acaba neden olabilir ?

Mertayhan

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar cihazım dün saat 9 civarı güncelleme aldı indirip sabah guncelledim 7.1 güncellemesi ile daha sade ve şık bir arayüz bizi karşılıyor. Uygulama arası geçişler bana biraz daha seri geldi
Not: telefon guncellendikten sonra 5 dk bir donma sizi bekliyor olacaktır ancak sonrasında çok akıcı bir telefon ile karşılaşacaksiniz.Benim ekranım donmuştu siyah bir şekilde kaldı power tuşu ile ses açma tuşuna basıp reset attim açıldıktan sonra 1 dk daha güncelleme ayarları yapıp gönül rahatlığıyla cihazımı kullanıyorum

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar, biraz önce güncelledim. Güncelleme sonrası 5 dakika falan biraz kasmalar oldu ama sonra kalmadı şimdi stabil çalışıyor. Tasarım olarak bence ColorOS 6'dan daha güzel. A9 2020 cihazıma hâlâ gelmedi acaba ne zaman gelir ?