Tartışma A5 2020 ve A9 2020 ColorOS 7 ve Reno 3 Türkiye satışı hk.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
A5 2020 & A9 2020 ColorOS 7 ve Reno 3 Türkiye satışı hakkında OPPO Türkiye ile görüştük. Bize gelen mail aynen şu şekildedir:

coloros7.png

Düşüncelerinizi konunun altında bizimle paylaşın

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Türkiye müşteri hizmetlerinde bir suç bulmuyorum. Gerekli bilgiler ve süreç ellerinde maalesef yok ve onlarda bizim gibi bekleyip yararlı bilgi verme amacındalar maalesef.

• Beğen
Tepkiler: asK

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Moderatörümüz gibi düşünüyorum. Ana kaynaktan bilgi akışı net olarak sağlanmıyor demek ki. Bir çok konuda müşteri hizmetlerine çok yüklenenler oluyor ama biraz da zamana bırakarak sakince beklemeyi daha faydalı buluyorum.

Nihat54

Taze Üye
Üye
Oppo merkezi, bölge müşteri temsilcilerine bilgi vermiyorsa temsilcilikleri niye kurmuş , müşterileri oyalamak mi amacı .Güncelleme verecekse veriyorum , vermiyecekse vermiyorum deyip net olmalı . Ben bugün xioami mi 9t oppo reno 2 Z arasında kalan arkadaşıma xioamiyi önerdim . Ne yaptığı belli olmayan, sattığı ürünlerin arkasında durmayıp xioami gibi müşterisini onemsemezse kaybeder. Ax7 var bende aynı yıl içinde hem coloros 6 yi hemde 7 yi cikart,ikisinide verme. Türk halkı yeniliği seviyor güncelleme bekler.Benimde düşüncem bu yönde herkese saygılar...