Yardım A74 ekran filmi

enesaltnel

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
A74 cihazimin orjinal ekran filmi cok fazla cizildi. Orjinalin satisi var mi? Yoksa daha once kullandiginiz kaliteli ekran filmi varsa onebilir misiniz lutfen

Kvothe

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Telefonu aldıktan 2 gün sonra üzerindeki film çizildi kalitesiz büyük ihtimalle. Diğer telefonlarımda kullandığım markayı önereyim DAFONİ oldukça kalitelidir mobilcadde de bulabilirsin

Upvote 0

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Üzerindeki cam filmi ile sağlam kullanmanız şaşırtıcı. Çünkü kendisinin hiçbir vasfı yok sadece çizilmeyi önlüyor onun dışında nano falan değil korumuyor iş görmüyor. Ve zaten aşırı çiziliyor benimki 2 günde çizildi, Zore blue Nano taktım aldığımdan bu yana hiç değiştirmedim 1 seneyi geçkindir o şekil kullanıyorum memnunum. Bu da çiziliyor ama en azından koruyor. 50 defa düşmüştür telefon ekran üstüne maşallahı var iyi koruyor.

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Üzerindeki cam filmi ile sağlam kullanmanız şaşırtıcı. Çünkü kendisinin hiçbir vasfı yok sadece çizilmeyi önlüyor onun dışında nano falan değil korumuyor iş görmüyor. Ve zaten aşırı çiziliyor benimki 2 günde çizildi, Zore blue Nano taktım aldığımdan bu yana hiç değiştirmedim 1 seneyi geçkindir o şekil kullanıyorum memnunum. Bu da çiziliyor ama en azından koruyor. 50 defa düşmüştür telefon ekran üstüne maşallahı var iyi koruyor.
Benimki 3 gün sonra çizildi ama neredeyse 1 yıl öyle kullandım. İşte geçen gidip Kırılmaz Nano teknolojisi olan ekran koruyucu aldım şuan maşallah dikkatli kullanıyorum hiç çizik yok, telefon çok nadir yere düşüyor.

Upvote 0