Yardım A74 Kamera kasma sorunu

Fearless

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Yaklaşık 1 yıldır A74 kullanmaktayım onca güncellemelere rağmen hala bir düzelme olmadı özellikle video çekerken donarak çekim yapıyor nasıl düzelebilir ön belleği temizlemek dışında :)

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Yaklaşık 1 yıldır A74 kullanmaktayım onca güncellemelere rağmen hala bir düzelme olmadı özellikle video çekerken donarak çekim yapıyor nasıl düzelebilir ön belleği temizlemek dışında :)
Telefonda çok uygulama yüklüyse bütün uygulamalarda takılma donma yapması normal (a74 için söylüyorum) kullanmadığınız uygulamaları kaldırın bi nebze olsun düzelecektir

Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
Bu sorun ColorOS 12.1'de gelen bir güncelleme ile düzeltildi. Ve ben bir daha yaşamadım. Bir cihazı formatlamayı deneyin.

Upvote 0

Fearless

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
bende hala devam etmekte kasma sorunu kamerada özellikle video çekerken takıla takıla çekiyor aynı şekilde youtube`da videolarda donma sorunları var hala devam etmekte formattan kastınız hard reset ise onuda yaptım değişen birşey olmadı garantisi bitmesine 1 yıl var düzelmez ise ilerleyen zamanda göndermeyi düşünüyorum

Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
bende hala devam etmekte kasma sorunu kamerada özellikle video çekerken takıla takıla çekiyor aynı şekilde youtube`da videolarda donma sorunları var hala devam etmekte formattan kastınız hard reset ise onuda yaptım değişen birşey olmadı garantisi bitmesine 1 yıl var düzelmez ise ilerleyen zamanda göndermeyi düşünüyorum
RAM artırmayı kapatın, ve cihazı pil tasarrufu modunda kullanın. İşlemci rahatlayacak ve cihaz kasmayacaktır.

Upvote 0

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
RAM artırmayı kapatın, ve cihazı pil tasarrufu modunda kullanın. İşlemci rahatlayacak ve cihaz kasmayacaktır.
Pil tasarrufu modunda işlemcinin rahatlayıp kasmadığını yıllar sonra ilk defa duydum, bir yaşıma daha girdim :D
Mesajlar birleştirildi:

Bende de kamera kasma sıkıntısı aldığım günden beri var hiçbir de çözümü yok boşuna aramayın ben bir çözüm bulamadım servise de yolladım yazılım atıldı düzeltildi dendi ama düzelmedi kronik sıkıntısı bu cihazın.

Upvote 0