Yardım A74 sıfırlama ile ilgili yardım lütfen..!

kates1905

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
A74'üme format atmak istiyorum. Fakat bunu yaparken, cihazın sistem ve uygulama ayarlarını, görsel (tema renkler vs.) ayarlarını bozmadan cihazı sıfırlayabilme şansım varmı?

Şimdiden teşekkürler.

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
A74'üme format atmak istiyorum. Fakat bunu yaparken, cihazın sistem ve uygulama ayarlarını, görsel (tema renkler vs.) ayarlarını bozmadan cihazı sıfırlayabilme şansım varmı?

Şimdiden teşekkürler.
Hocam siz sıfırlamanın sözlük anlamını anladığınızdan emin misiniz? Sıfırlama teknik anlamı ile cihazın fabrika ayarlarına dönmesi demektir. Her şey silinir. Yedek alabilirsiniz. Yedekten geriye yüklersiniz sonra.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Şimdiden teşekkürler.
Sizin sözünüz şuna benziyor pastamı yemek istiyorum ama bitmesin.

Upvote 0

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Yedekle ve sıfırla bölümünden hafıza kartınıza sistem ayarları için, rehber, mesajlar için, alarmlar için, ana ekran düzeni için, tema için, duvar kağıdı için, uygulamalar için yedek alabilirsiniz. Cihazı sıfırlarsınız, yedeği geri yüklerseniz, bütün herşey eskisi gibi gelir fakat uygulama verileri silinir ona yapacak bir şey yok uygulamalarınıza girişi kendiniz yaparsınız.

Upvote 0