Yardım A9 2020 sorunları

Beşir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
1-) Telefonun kendi Fotoğraflar uygulamasınıda tüm resimler görünmüyor, yani telefon da toplam 14 bin resim video var, ama Fotoğraflar uygulamasınıda 6 bin öge gösteriyor, telefonu da sıfırladım ama yine düzelmedi.
2-) Ok Google diyince asistan aktif olmuyor, ayarlarda aktif görünüyor, ayrıca güç düğmesi dışında nasıl açacaz asistanı.
3-) Ekran kenarların da yanma oldu ne yapmak lazım

Yukarıda belirtilen konularla alakalı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
1-) Telefonun kendi Fotoğraflar uygulamasınıda tüm resimler görünmüyor, yani telefon da toplam 14 bin resim video var, ama Fotoğraflar uygulamasınıda 6 bin öge gösteriyor, telefonu da sıfırladım ama yine düzelmedi.
2-) Ok Google diyince asistan aktif olmuyor, ayarlarda aktif görünüyor, ayrıca güç düğmesi dışında nasıl açacaz asistanı.
3-) Ekran kenarların da yanma oldu ne yapmak lazım

Yukarıda belirtilen konularla alakalı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi
1- dosya yöneticisinden video ve fotoğrafların hepsine ulaşabilirsiniz.
2-navigasyon tuşlarının orta tuşuna basılı tuttuğunuzda açılır.
3-yüksek ekran ışığı kullanıyorsunuz büyük ihtimal ondan yanmıştır. servise götürmelisiniz müşteri hizmetleri arayınız.

08504336776 müşteri hizmetleri
İsterseniz telefon yöneticisi oradan test de edebilirsiniz ekranınızı.

Upvote 0

Beşir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
3-yüksek ekran ışığı kullanıyorsunuz büyük ihtimal ondan yanmıştır. servise götürmelisiniz müşteri hizmetleri arayınız.

İsterseniz telefon yöneticisi oradan test de edebilirsiniz ekranınızı

İsterseniz telefon yöneticisi oradan test de edebilirsiniz ekranınızı.
Mesajlar birleştirildi:

Yardımlarınız için teşekkür ederim, lakin fotoğraflar klasöründe hepsine nasıl görecem bu konu hakkında bi bilginiz varmı, ayrıca navigasyon düğmelerini kullanmıyorum Yukarı kaydırma hareketini kullanıyorum onda da denedim olmuyor, birde telefon yönetici neyi nasıl test ediyor onu anlamadım yani ben müşteri hizmetlerini verdiğiniz numarayı aradıktan sonra onlar ekran kenarlarında ki yanma ile alakalı olarak mı test yapıyorlar.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Yardımlarınız için teşekkür ederim, lakin fotoğraflar klasöründe hepsine nasıl görecem bu konu hakkında bi bilginiz varmı, ayrıca navigasyon düğmelerini kullanmıyorum Yukarı kaydırma hareketini kullanıyorum onda da denedim olmuyor, birde telefon yönetici neyi nasıl test ediyor onu anlamadım yani ben müşteri hizmetlerini verdiğiniz numarayı aradıktan sonra onlar ekran kenarlarında ki yanma ile alakalı olarak mı test yapıyorlar.
Rica ederim, müşteri hizmetleri aradığınızda anlatırsanız size yardımcı olacaklardır sorularınızın cevabı konusunda.

Upvote 0