Yardım Ağır çekim süresi

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Reno 4 pro ağır çekim özelliği var ama yalnızca 10 saniye bunu uzatmanın bir yolu yokmu acaba böyle hiçbir anlamı yokki ağır çekim olsada

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 4 pro ağır çekim özelliği var ama yalnızca 10 saniye bunu uzatmanın bir yolu yokmu acaba böyle hiçbir anlamı yokki ağır çekim olsada
Saniye kısıtlaması yok reno2z kullanıyorum, ağır çekim yapsam 3 saniyede çeksem bunu 49 saniye ye yayıyor.10 saniye çektim 3 dk yaydı çekimi .

Sizde 10 saniye sonrasında kesiyor mu? Videoyu.

Sd kart mı kullanıyorsunuz hafıza için yoksa telefonun hafızasını mı?

Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Saniye kısıtlaması yok reno2z kullanıyorum, ağır çekim yapsam 3 saniyede çeksem bunu 49 saniye ye yayıyor.10 saniye çektim 3 dk yaydı çekimi .

Sizde 10 saniye sonrasında kesiyor mu? Videoyu.

Sd kart mı kullanıyorsunuz hafıza için yoksa telefonun hafızasını mı?
Elif hanım şunu farkettim 240 fpsye kadar videoyu kesmiyor ancak 480 ve 960da her türlü en fazla 10 saniye çekebiliyorsunuz oda ekranda hareketli bir şey algılar ise satamadım telefonu Elif hanım :( vatanda 5800 internette 4500 ben vatandan aldım kaç lira yazsam diye düşünüyorum 5250 yazdım vatanda 5800 diye ama satılacağını düşünmüyorum :(

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım şunu farkettim 240 fpsye kadar videoyu kesmiyor ancak 480 ve 960da her türlü en fazla 10 saniye çekebiliyorsunuz oda ekranda hareketli bir şey algılar ise satamadım telefonu Elif hanım :( vatanda 5800 internette 4500 ben vatandan aldım kaç lira yazsam diye düşünüyorum 5250 yazdım vatanda 5800 diye ama satılacağını düşünmüyorum :(
Let go da satın temiz se telefonunuza güveniyorsnız 5250 kapı açın pazarlıkla makul fiyata bırakırsınız sizin açınızdan.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yada burada satış bölümünde satışa çıkarın siz bilirsiniz.

Upvote 0