Tartışma Akıllı Telefonunuzda Anti-Virus Programı Kullanıyor Musunuz?

Akıllı Telefonunuzda Anti-Virus Programı Kullanıyor Musunuz?

• Kullanıyorum

• Kullanmıyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
1589580051981.png

Merhaba Oppo ailesi akıllı telefonunuzda herhangi bir anti-virus programı kullanıyor musunuz? (Aşağıda birkaç örnek mevcut) Sizce anti-virus programları gerekli mi? Cihazın performansında büyük etkisi var mı? Anketimize katılabilirsiniz ekstra olarak yorum yapmak isteyen yorumda yapabilir...

Ben bilgisayarımda ve akıllı telefonumda ekstra olarak herhangi bir anti-virus kullanmıyorum. Cihazların performansını düşürdüğüne eminim elbette koruma açısından etkilileri var ama bilinçli bir kullanıcıya gerekeceğini sanmıyorum. Akıllı telefonumda apk kullanmamaya dikkat ediyorum, bilinmeyen kaynakları kapatmaya çalışıyorum haricinde uygulamaların websitelerin aldığı izinlere dikkat ediyorum vb.

IMG_20200516_001124.jpg

Son düzenleme:

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Kullanmıyorum bu programların çoğuda telefonu yorar bilinçli bir kullanıcı (ve rootsuz telefon kullansanızda ) kullanıyorsanız gerekli olmadığını düşünüyorum zaten sisteme gömülü geliyorsa antivirüs silemez rootsuz telefonlarda virüsü sadece kısmi engeller... Dikkatli kullanmakta fayda var :)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef APK kullanıyorum ve bence performansa büyük etkisi var.
Kullanmıyorum bu programların çoğuda telefonu yorar bilinçli bir kullanıcı (ve rootsuz telefon kullansanızda ) kullanıyorsanız gerekli olmadığını düşünüyorum zaten sisteme gömülü geliyorsa antivirüs silemez rootsuz telefonlarda virüsü sadece kısmi engeller... Dikkatli kullanmakta fayda var :)
bende çok nadir apk kullanıyorum aynı düşüncedeyim sizinle dikkatli kullanmakta fayda var :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Telefonumda eskiden kullanırdım ama şu an için kullanmıyorum. Pek gerekte görmüyorum aslında bakış açım değişti. İndirilen uygulamalar bilindik uygulama olduğu için, gerek görmüyorum artık :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Maşallah maşallah :D bende memnunum cihazdan :)
Nazar değmesin hocam :)

Telefonumda eskiden kullanırdım ama şu an için kullanmıyorum. Pek gerekte görmüyorum aslında bakış açım değişti. İndirilen uygulamalar bilindik uygulama olduğu için, gerek görmüyorum artık :)
Pılay storedekilere pek güvenilmiyor bu aralar antutu ve clean master kaldırıldı oyunlarıda dahil mesala :) Bilginiz olsun. fazla izin isteyn uygulamalardan uzak duracaksınz diycem ama facebook ve whatsapp sağolsun özellikle whatsapp sms izini kapalı olduğu halde sms doğrulaması yapmıştı bilginiz olsun :)