Yardım Alışveriş sitesi uygulaması giriş yapamıyorum

abdullah sengun

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Spam - Reklam
Oppo reno4 lite kullanıyorum 3 gün öncesine kadar alışveriş sitesi hesabıma giriş yapıyordum telefon hesaptan çıkış yaptı ve girişlerde bir sorun ile karşılaşıldı diye uyarı veriyor,hesabıma başka telefondan ve internet tarayıcıları ile de giriş yapıyorum,anladığım kadarıyla telefon ile ili bir sorun var buna benzer sorun yaşayan var mı? ve bu sorunla karşılaşan nasıl çözüm buldu. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno4 lite kullanıyorum 3 gün öncesine kadar Hepsiburada hesabıma giriş yapıyordum telefon hesaptan çıkış yaptı ve girişlerde bir sorun ile karşılaşıldı diye uyarı veriyor,hesabıma başka telefondan ve internet tarayıcıları ile de giriş yapıyorum,anladığım kadarıyla telefon ile ili bir sorun var buna benzer sorun yaşayan var mı? ve bu sorunla karşılaşan nasıl çözüm buldu. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
Uygulamanızın ön belleği ve verilerini silinşz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ön belek ve veri silindi, program kaldırılıp tekrar kuruldu,belki antivirüs programı kısıtlıyor diye antivirüs programı kaldırıldı,reklam engelleme programı kapatıldı bunların hepsi yapıldı ama sonuç aynı
Sitenin uygulama sında güncelleme yapılıyor olabilir yada güncelleme kontrol edebilirsiniz, uygulama sahibi sitenin müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz

Upvote 0