Amaç Tanışmak Olsun

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hepinize tekrardan merhaba arkadaşlar forumda son zamanlarda güzel bir kemik kitle oluştu bununla birlikte konu içlerinde yorum yaparak birbirimizle arkadaşlıklarımız gelişti,çok güzel bir şekilde.Bu konu da birbirimizi daha yakından tanımamız adına güzel bir konu olur diye düşünüyorum.Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da bu vesileyle daha çabuk ısınabilirler foruma.İsteyen kendisini istediği gibi anlatabilir tanımlayabilir ifade özgürlüğüne sahip bir forumuz sonuçta :D ama "ne yazabilirim ki" diye düşünen arkadaşlar için bir kaç şey ile ben başlayabilirim.

Benim adım Melikşah 18 yaşında lise son sınıf öğrencisiyim doğma büyüme İstanbul'da yaşıyorum İtalyan göçmeniyim.Tarih-Siyaset ve teknoloji alanlarıyla yakından ilgileniyorum günlerimin çoğu bir şeyleri merak edip araştırmakla geçiyor öğrenmenin sınırı yok sonuçta.İlgime bağlı olarak üniversitede Tarih bölümünü tercih etmeyi düşünüyorum.

Özellikle yönetim ekibimizi editörlerimizi bekliyorum buraya @asK @ULDIN @Webmaster @witrocc @Frank Castle ;):D

W

wittroc

Guest
19 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Üniversite sınavına hazırlık yapıyorum. Çoğunlukla politika ile ilgileniyorum. Üniversitede hukuk ya da sınıf öğretmenliği düşünüyorum. Öğretmenlik her ne kadar sıkıntılı da olsa maalesef gönül vazgeçmiyor. :(

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Ankara'da yaşıyorum, bilgisayar mühendisi olsam da politika, tarih ve spora karşı bir ilgim var. Yaklaşık 1 yıldır bu forumla ilgileniyorum, bundan önce de çok girişimim oldu ve hep webmasterlık, internet sektöründeydim. Tecrübelerle geliştirmeye çalışıyorum her şeyi. Şu sıralar günümün bir kısmı forum, bir kısmı oyunlar ile geçiyor. Hatta aynı anda bile ilgilendiğim oluyor. Biraz oyuncu olabilirim :)

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bütün yönetim-editör kadrosu tarih,siyaset meraklısı çıktı nerdeyse :D
22 yaşında 3.Sınıf Üniversite öğrencisiyim. Aktüerya ve Risk Yönetimi bölümünü okuyorum. Akvaryum, kuş, hamstera karşı bağımlılığım var. Spor,siyaset,teknoloji ilgi alanlarım. Tarihi çok severim. Ve Tarihle ilgili sürekli yeni bilgiler öğrenmek benim hoşuma gider ki birkaç kez kendi dersime girmeyip tarih sınıfının dersine girmişliğim vardır. 80 ler hastasıyımdır. Hatta evimin bir bölümünü 80ler tarzına çevirmeyi düşünüyorum.
Hocam sizi eklemeyi unutmuşum affola :(
Ortak ne çok noktamız varmış sevindim :cool:

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Estağfurullah hocam. Tarih ve siyaset sevmeyen insan tanımadım hocam daha.:D Hayvan olarak ilgileriniz nelerdir acaba merak ettim doğrusu.
Şuan için kedi ve muhabbet kuşu besliyoruz aile evinde kedi almadan önce Hint bülbülleri, Botanik canlı bahçe akvaryumu,Deniz balığı akvaryumuyla ilgileniyorduk. Açıkçası ben bana zarar veremicek her türlü canlıyı severim malûm can da kıymetli :D
Nostaljiye bayılırım zaten popüler kültür müziklerini çok nadir dinlerim.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam şahanesiniz ya. Ben sizden 4 yaş büyüğüm sanırım ama şu hayvan sevginize üstadımsınız diyerek sonlandırıyorum. :) Ben bi ara kerevit beslemiştim biraz da korkarak ama her canlı iyidir.
Estağfurullah hocam ne üstadı.
Canlı bahçe akvaryumunu daha önce yapmadıysanız ciddi şekilde öneririm çok ayrı bir zevk eh biraz yorucu ama değiyor

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bütün yönetim-editör kadrosu tarih,siyaset meraklısı çıktı nerdeyse :D
Dünya, tarih ve politika üstüne kurulu değil mi zaten :)

Geçmişini bilmeyen, geleceğini göremez. Her şeyi her açıdan okumak, dinlemek ve görmek gerekir. Size karşıt birini dinlemek sizi geri götürmez aksine yeni fikirler sunar, bakış açınızı genişletir. Bu da sabah sabah bir püf nokta olsun :)