Yardım AON akıllı sensör kapatma

cengoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba arkadaşlar.Telefon reno 4 pil tüketimine baktığımda yüzde 88 lik pil tüketimi AON akıllı sensorden kaynaklandığını gördüm. Bu sensör hangi durumlarda aktif oluyor nasıl kapatabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Aon Akıllı sensör ile ilgilidir. Bilmeyenler için, bu sensör, günlük kullanım bağlamında çok kullanılmayan dört akıllı özelliği gerçekleştirmek için yapay zeka (AI) kullanarak Reno4 ön kameranın hemen yanında yer almaktadır.

Reno4'teki Aon Akıllı sensör, kullanıcılarının yüzünü tanıyabilecek kadar akıllıdır ve avantajları, kullanıcıların ilk önce özelliklerin geçişinin tadını çıkarmasını sağlar. Akıllı Casusluk Önleme tasarlanmış çok ayrıntı mesajı bildirim olarak kilit ekranı olabilir eğer gizli tut telefonu sahibine değil.

Bu, yalnızca telefonun sahibi, bildirimde ayrıntılı bir mesaj tuttuğunda, tam olarak görüntülenecektir. Bu özellik, özellikle akıllı telefonunuzu ünlü şakacı ve cahilleriyle birlikte masaya bırakmanız gerektiğinde, arkadaşlarınızla takılırken kesinlikle çok kullanışlıdır.

Ayrıca, Akıllı casusluk önleme, telefonunuzun ekranının yönüne bakmaya çalışan başka insanlar olduğunda da çalışabilir. Böylece bilinmeyen bir yüz tespit edildi, yine ayrıntılı mesaj anında gizlenecek. Daha sonra, bu kişi kaybolduğunda, ayrıntılı bir mesaj tekrar görüntülenir. Reno4 kullanıcılarının gizliliğini etkili ve verimli bir şekilde korumak için her şey.
Bilgi olarak bu şekilde belirtmiştik.

Yapay zeka destekli akıllı sensör teknolojisi Reno4'e gelişmiş yapay zeka yetkinlikleri kazandırdı. Sensör, 'Akıllı Temassız Kontrol', 'Akıllı Döndürme' ve 'Akıllı Her Zaman Açık Ekran' gibi fonksiyonlar için de kullanılabiliyor.

Kapatılabileceğini düşünmüyorum ozaman yukarıdaki fonksiyonlar çalışmaz.

İsterseniz yinede bakıcağım derseniz;

Ayarlar uygulama yönetimi>uygulama listesi sağ üstten 2 noktaya basınız gizli olan uygulamaları açıp arama barına "aon" yazın kısaca çıkarsa gerekli işlemleri yapabilirsiniz ama ne kadar telefon için sağlıklı olur siz karar verin

Upvote 0