Çözüldü Arayan kişi resmi tam ekran nasıl yapılıyor

Rozetli

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Aray kişi resmi tam ekran nasıl yapılıyor bilgi verebilirmisiniz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, size aradığınız kişileri tam ekran mı? yoksa küçük yuvarlak daire içinde mi görünsün istiyorsunuz ,bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

1.Tercih de olduğu gibi tam ekran olarak istiyorsanız eğer, şimdi yapacaklarınızı resmin altında anlatacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 2297

Ana ekranınızdan kişilere giriyoruz buradan resminin tam ekran yapmak istediğimiz kişiyi seçiyoruz sonrasında resim varsa resin üzerine eğer ilk defa yapıyorsanız harfi varsa üzerine tıklayınız sonrsında altta seçenekler çıkacak fotoğraflardan seç diyoruz istesiğimiz fotoğrafı seçip ayarlama yapıp Bitti diyoruz .
Artık tam ekran kişi fotoğrafı hazır, arama yapıp görebilirsiniz,gelen aramada da tan ekran olduğunu göreceksiniz.

2.Tercih de olduğu gibi istiyorsanız işte böyle,resmin altında anlatacağım nasıl yapıldığını.

Ekli dosyayı görüntüle 2299

Bunun için fotoğraflara giriyoruz ve ardından kişinin olmasını istediğiniz fotoğrafı seçiyoruz ardından sağda altta 2 noktaya basıp kişi avatarı olarak ayarla diyoruz ardından istediğimiz kişiyi seçip fotoğraf da ayarlama yapıp bitti ye basıp işem tamamlanmış oluyor ve aradığınız kişi fotoğrafı 2. Örnekdeki gibi olacak.

Umarım faydalı olup beğenmişsinizdir .

Sizden küçük anketime katılmanızı rica ediyorum.
Tercihinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bakalım tercihlerimiz ne yönde benim ki 1. Tercih.

Buyrun inceleyiniz buradan

Upvote 0

Rozetli

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite

Buyrun inceleyiniz buradan
Tam ekran

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arayan kişinin resmi tam ekran çıksın istiyorum
Tamam, işte verdiğim linke tıklayınız anlatılıyor nasıl yapıldığı.

Upvote 0
Çözüm

d_kokturk

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
2 seçeneği d yaptım tam ekran çıkmıyor. 2. Deki gibi küçük oluyor
Mesajlar birleştirildi:

Herkes için 1.seçeneği yaptım ama bazı kişilderde 2.seçenekte olduğu gibi küçük oluyor

Son düzenleme:
Upvote 0

ceday8042

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Çok teşekkürler paylaşım için. Püf noktası şu galeriden fotoğrafı seçip atarsanız kişiye küçük kişilerden kişi yuvarlağının üstüne dokunup fotoğraf seç diyerek yaparsanız büyük görünüyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
2 seçeneği d yaptım tam ekran çıkmıyor. 2. Deki gibi küçük oluyor
Mesajlar birleştirildi:

Herkes için 1.seçeneği yaptım ama bazı kişilderde 2.seçenekte olduğu gibi küçük oluyor
Çok teşekkürler paylaşım için. Püf noktası şu galeriden fotoğrafı seçip atarsanız kişiye küçük kişilerden kişi yuvarlağının üstüne dokunup fotoğraf seç diyerek yaparsanız büyük görünüyor.
Arkadaşın dediği kısa çözüm bunu yaparsanız çözüme ulaşırsınız.

Upvote 0