Yardım Aşırı ısınma ve sarzin çok hızlı bitmesi

Cagrii

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba bende reno2 Z var telefon hiç bir işlem yapmiyorken bile aşırı ısınıyorsarzim çok çabuk bitiyor ve dokunmatik eskisi kadar iyi değil ne yapabilirim

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
evet güncellemeyi yaptım çok oyun oynamamdan kaynaklı şarjım bitiyor olabilir ama ısınma konusunu anlamadım telefon kullanılmadan ısınması normal gelmedi bana

Mesajlar birleştirildi:

garanti olayını düşünmüyorum şu an daha 2 hafta oldu biraz beklicem batarya ısınması ve şarj problemi devam ederse mecbur yollayacağım ama herhangi bir ücret talep ederler mi bilmiyorum
Telefon yeni anladim simdi knk guc tusuna ve ses yukseltme tusuna 30 sn bas yeniden baslanacaktir bu iyi bir iyilestirme metodu ve telefonunu 20% oldunda sarja tak 100 kadar sarjda oynama parlaklik az kullan ise yaramazda bekle biraz gunceleme ile duzelir duzelmezse garanti 2 ay sonra yollamayi dene

Upvote 0

yusufzozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Telefon yeni anladim simdi knk guc tusuna ve ses yukseltme tusuna 30 sn bas yeniden baslanacaktir bu iyi bir iyilestirme metodu ve telefonunu 20% oldunda sarja tak 100 kadar sarjda oynama parlaklik az kullan ise yaramazda bekle biraz gunceleme ile duzelir duzelmezse garanti 2 ay sonra yollamayi dene
telefonu bazen 10larda ama genellikle 40 civarında şarja takıp 80,90 olduğunda çıkartıyorum 100 olmasına izin vermiyorum ısınma probleminin telefonun inceliğinden kaynaklı olabileceğini de düşündüm ısıyı hissettiriyor olabilir bir de şarjdayken sosyal medya WhatsApp dışında kullanmıyorum telefonu hatta şarjdayken YouTube dan video dahi izlemiyorum

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
telefonu bazen 10larda ama genellikle 40 civarında şarja takıp 80,90 olduğunda çıkartıyorum 100 olmasına izin vermiyorum ısınma probleminin telefonun inceliğinden kaynaklı olabileceğini de düşündüm ısıyı hissettiriyor olabilir bir de şarjdayken sosyal medya WhatsApp dışında kullanmıyorum telefonu hatta şarjdayken YouTube dan video dahi izlemiyorum
bir android cihaz 80 kadaqr sarj olursa malesef isinir 20 den 100 sarj etmek tercih

Upvote 0