Yardım Bip mesaj sorunu

Oppo66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Realme 6i, bip uygulamasına gelen mesajların içeriği kilit ekranında gözükmüyor her türlü ayarı yaptım ama bi türlü sorunu çözemedim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ekli dosyayı görüntüle 2502

Ekli dosyayı görüntüle 2503
Ekli dosyayı görüntüle 2504
Ekli dosyayı görüntüle 2505

Mesajlar birleştirildi:

Android de var değil mi? Bildirim çekmecesini aşağı çektiğimde kimin mesaj attığı ve mesajın içeriği görülebiliyor?
Hadi Mesajlar yine neyse açıp bakıyorum da Instagramda da var sıkıntı, bildirim geliyor, ınstagram 1 bildirim diyor, tıklıyorum hooop hikaye oynamaya başlıyor, iyi de ben o şahsın hikayesine görüldü yapmak istemiyorum ki, bunun için tıklamadan bildirim geldiğinde hemen Instagram açıyorum ama ne bildirim ne mesaj hiç birşey göstermiyor, delirtiyor beni, aklımla oynuyor ;)
Evet görülebiliyor.

Upvote 0

Oppo66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Sadece bip değil ben tüm mesajlaşma bildirimlerinde bu şekilde görüyorum, mesaj içeriği ya da kimden geldiği hiç yazmıyor, daha önce ios kullanıyordum, ayarlardan kimden geldiğinin, mesaj içeriğinin görünmesini vs seçebiliyordum, forumda bu konuda gördüğüm tek cevap "bildirim ayrıntılarını gizle" seçeneğini pasifleştir oluyor, ben androidin mesaj içeriğini bildirim ekranda gösterme özelliği olmadığını sanıyordum..
Ben de sadece bipte oluyor watssap olsun telegram olsun böyle bir sorun yok

Upvote 0

Oppo66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Bipde bir sorun var galiba genel olarak güncelleme yapmaları gerekir diye düşünüyorum.
Oppoda da sorun olduğunu düşünüyorum farklı model kullanan arkadaşlarımın telefonlarında uygulamaya girmeden kilit ekranında mesajlar watssap telegramdaki gibi gözüküyor
Mesajlar birleştirildi:

Oppoda da sorun olduğunu düşünüyorum farklı model kullanan arkadaşlarımın telefonlarında uygulamaya girmeden kilit ekranında mesajlar watssap telegramdaki gibi gözüküyor
Huawei iPhone
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Huawei iPhone
Şimdi farkettim gmailde de aynı sorun var uygulamaya girdim bir sürü bildirim geldi günler öncesinin açıkçası oppo aldigima pişman oldum

Upvote 0