Çözüldü Cihaz Isınma Dereceleri

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Oppo Reno2Z Cihazım En Ufak Cihazlarda Isınıyor Bu Konuyu Açma Sebebim Cihaz Kaç Dereceyi Geçmemelidir Yada Normal Olan Derecesi Kaçtır Isınıyor Mesela Normalmidir Normal Derecesi Kaçtır Kaç Dereceye Gelirse Sıkıntı Yoktur Kaç Dereceyi Geçerse Sıkıntı Vardır Bizleri Bu Konu Hakkında Bilgilendirirseniz Sevinirim Herkesin Bu Konu Hakkında Bilgilenmesi Lazım Her Ufak Sorunda Garantiye Götürün Diyorlar Bizlerde Kaç Dereceden Sonra Garantiye Goturulmesi Gerektigini Bilmek İstiyoruz Yardımlarınızı Bekliyoruz Saygılarımla

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Cihazınız ısınabilir gayet normal. Cihazınızı her dakika derece ile ölçmeyi falan mı planlıyorsunuz? Eğer aşırı ısınma olursa zaten ekranı kapatır.

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Cihazınız ısınabilir gayet normal. Cihazınızı her dakika derece ile ölçmeyi falan mı planlıyorsunuz? Eğer aşırı ısınma olursa zaten ekranı kapatır
Mesajlar birleştirildi:

Belli bir sureden sonra el cok hissediyor onu diyorum siz yanlis anlamissiniz teknik olarak kac dereceyi bulursa garantiyi ilgilendiriyor demek istedim yinede tesekkurler

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Cihazın minimum sıcaklığı genellikle 32°C-35°C diyebilirim. Oyunlarda fazla ısınabilir, bu durum çok normaldir. Sıkıntılı bir sıcaklığa ulaştığında cihaz kendini kapatacaktır. Minimum sıcaklık değerleri daha da düşük olabilir. Ben kendi cihazımda 30°C gördüm.

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Cihazın minimum sıcaklığı genellikle 32°C-35°C diyebilirim. Oyunlarda fazla ısınabilir, bu durum çok normaldir. Sıkıntılı bir sıcaklığa ulaştığında cihaz kendini kapatacaktır. Minimum sıcaklık değerleri daha da düşük olabilir. Ben kendi cihazımda 30°C gördüm.
Tesekkur ederim maximum sicaklik sizce nedir

Upvote 0