• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Çoklu ekran yansıtma

Mustafakaragoz

Taze Üye
Üye
Mesajlar
2
Puanları
0
Oppo reno Z kullanıyorum.. kablo net interaktif TV kutusuna eskiden kullandığım başka bir telefonla bağlanıyordum. Şimdi oppo renomla play store den indirdiğim programlarla da bağlanabiliyorum fakat program olmadan baglanamiyorum.. farklı bir ayarı mi var bilmiyorum. Programsız bağlanmak istiyorum.. ne yaptıysam olmadı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
 
Reklam

OsmnZeki

Yeni Üye
Üye
Mesajlar
21
Puanları
0
Telefonun kendi ayarlarında, diğer kablosuz bağlantılar altında çoklu ekran yansıtma özelliği olması gerekiyor ama bir daha bakabilir misiniz oraya
 
Upvote 0

Mustafakaragoz

Taze Üye
Üye
Mesajlar
2
Puanları
0
Orası var çok denedim ama TV kutusunu bulmuyor.. 4 -5 yıllık en adı telefonlar bile TV kutusunu bulabiliyor ama oppo reno Z kendi programı ile bulamıyor
 
Upvote 0

E.T

Taze Üye
Üye
Mesajlar
3
Puanları
0
Cihaz
Reno 2Z
;)kardeşim LG WEBOS TV'de önce tv yi İnternete bağlıyorum sonra tv den WİFİ DİRECT İLE OPPO RENO 2Z yi eşleştiriyorum. Son aşamada tv de SCREEN SHARE uygulumasını açtıktan sonra Telefon daki ÇOK EKRANLI ETKİLEŞİMİ açınca bağlantı başlıyor..
 
Upvote 0
Üst