Yardım Coloros 11 oppo reno 2z donma takılma sorunu

Furkan24.

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar coloros 11 güncelleme geldikten sonra ekranda donma ve takılmalar olmakta ve sürekli donmaya başladı Instagram giriyorum donuyor WhatsApp giriyorum donuyor başka birşey yapmaya çalışsam yine donup kalıyor resetledim yine aynısı bana başka birşey önerin . Daha 5 ay oldu alalı bildiğiniz telefonu kullandirtmiyor ne yapacağımi biliyorum severek aldığım telefon en son güncelleme telefonu bitirdi....

asusamaz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar coloros 11 güncelleme geldikten sonra ekranda donma ve takılmalar olmakta ve sürekli donmaya başladı Instagram giriyorum donuyor WhatsApp giriyorum donuyor başka birşey yapmaya çalışsam yine donup kalıyor resetledim yine aynısı bana başka birşey önerin . Daha 5 ay oldu alalı bildiğiniz telefonu kullandirtmiyor ne yapacağımi biliyorum severek aldığım telefon en son güncelleme telefonu bitirdi....
Nova launcer yuklermisin dene bakalim ise yariyacakmi

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Yeni güncellemeyle çözülecektir. Ya da telefonu fabrikada ayarlarına sıfırlayıp bir şansınızı deneyin isterseniz.

Upvote 0

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bu reno2 z için coloros 11 gelmeyecek mi artık ben daha güncelleme yapamadım aratıyor um görmüyor

Upvote 0

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Arkadaşlar bu reno2 z için coloros 11 gelmeyecek mi artık ben daha güncelleme yapamadım aratıyor um görmüyor
Yanlış hatırlamıyorsam @Elif hanım söylemişti, coloros 11 güncellemesini verdiler ancak ortaya çıkan sorunlardan dolayı geri çektiler, ilerleyen günlerde tekrar verirler güncellemeyi, birçok kişi sorunlarla karşılaştı bende bir sorun yok, donma sorunu uygulamadan atma vs. İlerleyen günlerde coloros tekrar verilir

Upvote 0

Reno2z

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende yükledim bazen sapıtıyor baya salaklaşıyor cihaz oppo dan soğudum bir dahakine Samsung alıcam keyfime bakıcam.

Upvote 0