ColorOS 7.1 Hava Durumu Problemi

anila

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Telefonun bildiri çubuğunda hava durumunu gösteriyor ancak uygulamadan bölgeyi silsem de göstermeyi sürdürüyor. Hava Durumu'nun verisini silip durmaya zorladığımda gidiyor, sonra geri geliyor. Üstüne üstlük başka bir yer ekleyip Maltepe'yi silince onu da göstermiyor, ne Maltepe'ymiş arkadaş! Yardım?
Screenshot_2020-09-08-16-58-47-10.jpg

scotiflag

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
(konuyla alakasız) bu saat kilit ekranımda benim hep solda senin ortada benim de coloros 7.1 ben nasıl acaba ortaya alabilirim ya da düzenleyebilirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• IMG_20200908_224630.jpg
    IMG_20200908_224630.jpg
    369.1 KB · Görüntüleme: 21

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonun bildiri çubuğunda hava durumunu gösteriyor ancak uygulamadan bölgeyi silsem de göstermeyi sürdürüyor. Hava Durumu'nun verisini silip durmaya zorladığımda gidiyor, sonra geri geliyor. Üstüne üstlük başka bir yer ekleyip Maltepe'yi silince onu da göstermiyor, ne Maltepe'ymiş arkadaş! Yardım?Ekli dosyayı görüntüle 1524
Hava durumunu devre dışı bırakın yada hava durumu nu hangi kaynaktan aldığını düşünüyorsanız onu kapatın bendede öyle oldu hava durumunu devre dışı bildirimlerini kapattım oldu.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kılıcının derken neleri
Mesajlar birleştirildi:

Detaylı yazarsanız daha faydalı olması açısından sorun yaşayanlara faydalı olur, çözüme nasıl kavuştuğunuzu öğrenilmesi açısından.

anila

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Kılıcının derken neleri
Mesajlar birleştirildi:

Detaylı yazarsanız daha faydalı olması açısından sorun yaşayanlara faydalı olur, çözüme nasıl kavuştuğunuzu öğrenilmesi açısından.
Kılıcıdan kastım uygulama. :) Hava durumu sağlayan iki ayrı kılıcı var, ikisi de düzenin (sistemin) kılıcısı. Sistem uygulamalarını göster dedikten sonra bir asıl hava durumunun verisini silip durmaya zorladıktan sonra diğer hava durumu kılıcısının da ki bu muhtemelen bildirileri yönetiyor, verisini silip durmaya zorladıktan sonra durum çubuğunda bildiri gözükmüyor.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Denedim aynen duruyor teli yeniden başlatınız mı