Tartışma ColorOS 7 Alanlar & Almayanlar (Anket)

ColorOS 7

• Aldım(romsuz)

• Almadım

• Hindistan Rom ile aldım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan romu ile aldım gayet stabil
En azından önümüzdeki gelecek olan güncellemelerde Türkiye ye gelirmi gelecekmi yine ertelendi gibi stresleri yaşamadan, Hindistan güncellemeleri geldiğinde beklemeden alırız ;)

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Romsuz aldım mutluyum. :D Herkes için elbet bir gün... :)

Dadaylı

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Senmisin Hindistan roomundan A25 i yükleyen ağustostan önce gelmez artık bize

VEIZ

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de Hindistan A25 ROM'u yükledim. Türkiye ROM'a dönemiyorum, VPN ile C22 de alamıyorum. Ne saçma bir şey bu yahu...

VEIZ

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli forumda uyarısını yaptık sıkıntılar çıkabileceğine dair ama hevesine yenik düşenlerin çoğu şuan sorunlar ile karşılaşıyor maalesef :(
Ekonomi zaten çoğumuz için tıkırında değil, telefon fiyatları da malum. Yeni bir telefon almanın hazzını kısmen de olsa yaşatıyor güncellemeler. Sanırım birçoğumuzun hemen atlaması bundan kaynaklı biraz da. Yoksa Android 10 ya da ColorOS 7 ile hiçbirimizin hayatı gözle görülür şekilde değişmeyecek elbette. Hatta 1 haftaya çoğumuz unutacağız bile. :/

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ekonomi zaten çoğumuz için tıkırında değil, telefon fiyatları da malum. Yeni bir telefon almanın hazzını kısmen de olsa yaşatıyor güncellemeler. Sanırım birçoğumuzun hemen atlaması bundan kaynaklı biraz da. Yoksa Android 10 ya da ColorOS 7 ile hiçbirimizin hayatı gözle görülür şekilde değişmeyecek elbette. Hatta 1 haftaya çoğumuz unutacağız bile. :/
Unuttum bile ben açıkçası...

esmerdelikanli

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
İnsanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen bence çoğu kişi güncellemeyi alamadı ben reno 2 kulanıyorum yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ama genel itibariyle almayanlar çoğunlukta tabi siz bir ücret karşılığı yapıyorsanız bu işi bilmem moral vermek iyi bir şey ama doğrular en iyisidir

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.