Tartışma ColorOS 7 İkinci Etap Başladı (Reno 2Z)

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Konu dışı olabilir. Bu coloros7 ile android 10 olduk tamam iyi ama ACR (görülme kayıt programı)artık stabil çalışmıyor. Görüşmede benim sesimi kaydediyor karşı tarafı kaydetmiyor. İzinlerin hepsi açık. Bu sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varmı

W

wittroc

Guest
Konu dışı olabilir. Bu coloros7 ile android 10 olduk tamam iyi ama ACR (görülme kayıt programı)artık stabil çalışmıyor. Görüşmede benim sesimi kaydediyor karşı tarafı kaydetmiyor. İzinlerin hepsi açık. Bu sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varmı
Bunlar için ayrı konu açın. Konu bütünlüğü bozulmasın.

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynısını bnde yaşadım sinir oldum ve programi silip tekrar yükledim gene olmadı farklı versiyonlar da yükledim olmadı yani tamamen android 10 yüzünden dostum farklı program larda indirdim onlarda çalışmıyor

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynısını bnde yaşadım sinir oldum ve programi silip tekrar yükledim gene olmadı farklı versiyonlar da yükledim olmadı yani tamamen android 10 yüzünden dostum farklı program larda indirdim onlarda çalışmıyor
Teşekkür ederim cevabınız için.
Güncelleme için o kadar bekledik şimdide yan etkilerini düzeltmelerini bekleriz. Ömrümüz beklemekle geçiyor.

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim cevabınız için.
Güncelleme için o kadar bekledik şimdide yan etkilerini düzeltmelerini bekleriz. Ömrümüz beklemekle geçiyor.
Aynn öyle hatta Google da kısa bir araştıma yaparsan ACR nin android 10 da neden çalışmadığını açıklıyorlar yani şahsen bn yapamadım yapan varsa yazar zaten

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
9 Temmuz'dan itibaren alırsınız siz de...
Anladığım kadarıyla imei son rakamı 9'dan başlayıp düşerek dağıtım yapıyorlar. Tabii kesin bilgi değil tahmin.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çoğu ile alakası yok diyebilirim :)
Bunun olmasının sebebi "Her İki Taraftan Kaydırma El Hareketleri" özelliğinin aktif olması. Normal sanal düğmelerde bu özelliği menü tuşuna biraz basılı tutarak Google Asistan'ı aktif edebiliyorsunuz. "Her İki Taraftan Kaydırma El Hareketleri" özelliğinde ise böyle bir çözüm sunulmuş Google Asistan'ı açmak için. Google Asistan ise sisteme gömülü bir uygulamadır. Root yapılmadan kaldırılamaz.

:oops: Hiç kullanmadığım için saçma sapan bi öneri yapmışım.
Düzeltme için teşekkürler