Tartışma ColorOS 7 neye göre geliyor? IMEI - IMEI SV - Reno 2Z

IMEI SV?

• 22

Kullanılan: 22 20.4%
  • 24

Kullanılan: 82 75.9%
  • 23

Kullanılan: 4 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    108

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Umarım 2-3 gün içinde gelir. Sırf dark mode için bekliyorum yoksa ColorOS 7'de devrim yarattıklarından büyük tasarımsal farklılıklar olduğundan değil.
Telefon 3 büyük değişiklik var sadece bana göre diyeyim
Koyu mod
Tamamen değişen bildirim paneli
Modern ve estetik görünmesi

W

wittroc

Guest
4-5 gün geçmesine rağmen Reno Z kullanıcılarından alamayanlar var. Umarım bizimki de bu kadar uzun sürmez.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
4-5 gün geçmesine rağmen Reno Z kullanıcılarından alamayanlar var. Umarım bizimki de bu kadar uzun sürmez.
Acaba 22 ve 23 lere en azından bu oylama için konuşuyorum azınlık oldukları için güncellemeyi gönderip sunucuları nispeten rahatlatmak istemiş olabilirler mi? Kim bilir belki de yarın alamayan herkese gelir ve bu defteri kapatırlar.

W

wittroc

Guest
Acaba 22 ve 23 lere en azından bu oylama için konuşuyorum azınlık oldukları için güncellemeyi gönderip sunucuları nispeten rahatlatmak istemiş olabilirler mi? Kim bilir belki de yarın alamayan herkese gelir ve bu defteri kapatırlar.
Biz de sunucuları yormamak adına bu şekilde gönderdiklerini düşünüyoruz ama dediğim gibi: diğer modellerde de 4-5 gün almayan var.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Biz de sunucuları yormamak adına bu şekilde gönderdiklerini düşünüyoruz ama dediğim gibi: diğer modellerde de 4-5 gün almayan var.
Valla dün bir arkadaş (ColorOS 7 alan) kameradaki kalite kaybından bahsetti ve bu beni biraz korkuttu. Çünkü bu telefonu kullanma amacımın büyük bir kısmı fotoğraf çekme üzerine. Mobil fotoğrafçılık ile uğraşıyorum ve böyle bir sorun beni yıkar. :D dolayısıyla geç gelmesiyle bu gibi sorunlar giderilecekse varsın geç gelsin. Şu an kameranın gerek video gerek fotoğraf performansından çok memnunum. :3

W

wittroc

Guest
Valla dün bir arkadaş (ColorOS 7 alan) kameradaki kalite kaybından bahsetti ve bu beni biraz korkuttu. Çünkü bu telefonu kullanma amacımın büyük bir kısmı fotoğraf çekme üzerine. Mobil fotoğrafçılık ile uğraşıyorum ve böyle bir sorun beni yıkar. :D dolayısıyla geç gelmesiyle bu gibi sorunlar giderilecekse varsın geç gelsin. Şu an kameranın gerek video gerek fotoğraf performansından çok memnunum. :3
Evet, ben de kalite kaybı hakkında birkaç şey okudum ama sonraki gelecek olan güncellemelerde bunu düzelteceklerdir.

underblue

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bizde iki tane Reno2 Z var. IMEI: 46, IMEI SV: 22 olan güncelleme aldı dün; IMEI: 07, IMEI SV: 24 olan hâlâ almadı.