Tartışma ColorOS 7 neye göre geliyor? IMEI - IMEI SV - Reno 2Z

IMEI SV?

• 22

Kullanılan: 22 20.4%
  • 24

Kullanılan: 82 75.9%
  • 23

Kullanılan: 4 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    108

Borsayt

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
OPPO Türkiye, resmî sitesinde, hiçbir şekilde farklı bir açıklama yapmazken beklentilerin farklı olması oldukça garip; verilen açıklamalara göre bir aksi durum yaşansaydı, sanıyorum ki bazı forum kullanıcılarımızın tepkisi netice bakımından haklı olabilirdi ve fâkat durum ne yazık ki böyle değil.​

coloros community pagede açıklama olarak bir ay belirtildikten sonra trnin bir şey söylemesi ne değiştirir

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
OPPO Türkiye, resmî sitesinde, hiçbir şekilde farklı bir açıklama yapmazken beklentilerin farklı olması oldukça garip; verilen açıklamalara göre bir aksi durum yaşansaydı, sanıyorum ki bazı forum kullanıcılarımızın tepkisi netice bakımından haklı olabilirdi ve fâkat durum ne yazık ki böyle değil.​

Haklısın ama ben Oppo alırken sitesine bakmadım özelliklerine baktım. Ki sanırım sitesine bakan yok denecek kadar azdır..

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Güncellemeyi dağıtmak konusunda bir sorumluluğa sahip olduklarından dolayı çok şey değişir diye düşünüyorum ki değiştiğini de gözlemleyebiliyoruz, apaçık bir şekilde.​

W

wittroc

Guest
Güncellemeyi dağıtmak konusunda bir sorumluluğa sahip olduklarından dolayı çok şey değişir diye düşünüyorum ki değiştiğini de gözlemleyebiliyoruz, apaçık bir şekilde.​

Güncellemeyi Oppo Türkiye sosyal medya hesaplarını yöneten ekip dağıtmıyor. Daha önce de söyledik:
Güncelleme dağıtan ekip bambaşka, Türkiye'deki ekip bambaşka.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
O vakit Reno2 Z ve Reno2 için "June" yani "Haziran" ayında herkesin güncelleme alması gerekirdi, yine görüyoruz ki öyle değil.​
Tam olarak bundan bahsediyoruz dostum ki zaten Haziran da herkes gördüğüm kadarıyla son ana kadar bekledi. Ben Samsung A51 ile Reno 2Z arasında kalmıştım. Reno 2Z nin hala çok daha iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Ancak bu yazılım konusu beni yeterince tedirgin etti marka hakkında. Bu yüzdendir ki A51 almadığıma çok pişmanım..