Tartışma ColorOS 7 Sorunları

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Forum da çoğunluk olarak ColorOS 7 güncellemesini almış durumdayız en yakın süre içinde kalan kısmında alacağını düşünüyorum.

Bu konu altında ColorOS 7 ile birlikte bir çok sorun geldi,gelen güncellemeler ile giderilcektir ama gözünüze çarpan sorunları görmek istiyorum.

Benim gözüme ilk çarpan sorun Google uygulamalarının takılması (youtube, fotoğraflar,playstore,drive)

Siz de gözünüze çarpan sorunları bizim ile paylaşın.

Hkn0687

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
İyi günler arkadaşlar,
Oppo Reno 2 kullanıyorum ve henüz güncellemeyi almadım. Alan var mı?
Bir de şöyle bir sorunum var:
Oppo nun sayfasına girdiğimde son sürüm 40 ile bitiyor telefonumda ki sürüm 24 ile bitiyor.
Bu durumda güncelemeleri alamıyorum diye düşündüm.
İçinizde böyle problem yaşayan var mı

Upvote 0

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
@fırtına uçak modunda daha hızlı şarj oluyor ya deneyin bi :D uçak modunda kullanma evresi karantina psikolojisiyle idi... şuan öyle bir şey yapma imkanım yok istesem bile yapamam :)
Ek olarak şunu söyleyeyim, mümkün oldukça ek prizlerle telefonunuzu şarj etmeyin. Elinizden geldikçe duvara bağlı prizleri tercih etmenizi öneririm
Ek kabloyu neden önermiyorsunuz onu merak ettim açıkcası.

Upvote 0

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Voltaj dengesiz olabiliyor, her zaman duvardaki priz daha güvenli topraklanma açısından(kesin bir bilgim yoktur bu konu hakkında, çevremden duyduklarım bu şekilde.)
Elektrik o duvardan kabloya gittiği için, voltajın dengesiz olması durumunda iki prizinde sorun çıkarabileceğini düşünüyorum ki sigortalar boşuna değildir bu yönden. İlginç bir konuya imza attınız merak ettim şimdi :)

Upvote 0

Topraksi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hic kimse bahsetmemiş;
Reno 2z kullanıyorum, güncellemeden sonra alarm işareti kendi kendine çıkıyor. Bir de arabanın bluetooth bağlantısından kendi kendine çıkıyor. Bu sorunlar hakkında bilgisi olan var mı?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yok bende olmadı. Hard reset attınız mı telefona atmadıysanız atın isterseniz.

Upvote 0