ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

Limec

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Türkiye'nin desteğine pek güvenmeyin pek doğru bilgi vermiyorlar. Genelde geçiştirme üzerine cevapları.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Ayrıca yazılım işi o kadar kolay bir şey değil.Ben de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.Küçücük bir hatayı bulmak saatleri, günleri hatta ayları alabiliyor.Önemli olan hatasız olarak gelmesi...
Bilgisayar mühendisi olarak hiçbir şeyin hatasız olmayacağını da biliyor olmalısın dostum :)

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
A9 2020 modelinin coloros 7 güncellemesi almış birisi ekran görüntüsüde paylaşmış facebook grubunda
Mesajlar birleştirildi:

Vpn ile almadığını söylüyor bu arada

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-22-11-57-38-41.png
    Screenshot_2020-06-22-11-57-38-41.png
    337.3 KB · Görüntüleme: 36

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
A9 2020 modelinin coloros 7 güncellemesi almış birisi ekran görüntüsüde paylaşmış facebook grubunda
Bende gördüm ama gelen güncelleme de tavsiyeler yazısı Türkçe değil, vpn veya rom ile almış olma ihtimali var. Ve Reno 2Z ve Reno Z'den önce zaten a5 ve a9'a verecekse çok büyük yanlış politika olur.

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende gördüm ama gelen güncelleme de tavsiyeler yazısı Türkçe değil, vpn veya rom ile almış olma ihtimali var. Ve Reno 2Z ve Reno Z'den önce zaten a5 ve a9'a verecekse çok büyük yanlış politika olur.
Yorumlara bakıyorumda ısrarla vpn ile almadığını söylüyor ama dediğiniz gibi açıklama kısmı farklı dilde ya arkadaş dalga geçiyor milletle yada gerçekten geldi

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Yorumlara bakıyorumda ısrarla vpn ile almadığını söylüyor ama dediğiniz gibi açıklama kısmı farklı dilde ya arkadaş dalga geçiyor milletle yada gerçekten geldi
Hatta ben sordum vpn diye sonra döndü belki de deneme sürümü diye, Türkiye'de deneme sürümü yok zaten :) Hem açıklaması başka dilde güncellemenin hemde Reno Z ve 2Z'den önce almış olması aşırı saçma

Alibey2662

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 176 mb güncelleme geldi sürüm numarasının sonu 26 güncel sürüm 52 sonra güncelleme başarısız dedi kayboldu şimdi güncelleme