ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

keremyildiz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
az önce telefonuma 443 mb'lık bir güncelleme geldi. indirdim güncellemeyi kurulurken hata verdi. güncelleme bilgileri ispanyolcaydı. başka arkadaslara geldi mi. oppo reno 2z kullanıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Oppo a5 2020 176 mb güncelleme geldi sürüm numarasının sonu 26 güncel sürüm 52 sonra güncelleme başarısız dedi kayboldu şimdi güncelleme
oppo reno 2z icin ayni guncelleme geldi. 443 mb ve basarisiz diyerek ortadan kayboldu.

Alibey2662

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
az önce telefonuma 443 mb'lık bir güncelleme geldi. indirdim güncellemeyi kurulurken hata verdi. güncelleme bilgileri ispanyolcaydı. başka arkadaslara geldi mi. oppo reno 2z kullanıyorum
Mesajlar birleştirildi:

oppo reno 2z icin ayni guncelleme geldi. 443 mb ve basarisiz diyerek ortadan kayboldu.
Aynen açıklamalar ispanyolcaydi simdi dakika başı güncelleme kontrolü yapıyorum :)

Alibey2662

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Dediğiniz gibi 450MB ve İspanyolca ise İspanya için gönderilecek olabilir. 450MB ise ColorOS 7 olamaz zaten.
Benim telefon oppo a5 2020 gelen güncelleme 176 mb ve android 9 yalnız sürüm numarası güncel sürümden düşük güncelleme başarılı olsaydı hindistan sürümü yukleyecektim hindistan yazılımı yükleme başarısız oluyor daha güncel sürüm telefonunuzda yüklü diyor

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkes Reno Z nin Reno 2Z den önce ColorOS 7 alacağını söylüyordu Türkiye'de. Az önce bir twitte Reno 2Z nin Z den daha önce alacağını ve bunun 1 ya da 2 gün içinde olacağını söyleyen bir twit gördüm ingilizce şimdi bulamıyorum. Amacım ümitlendirmek değil kimseyi sadece paylaşmak istedim..
2 gün önce bunu yazmıştım ColorOS 7 hesabından 1 2 gün içinde Türkiye için Reno 2Z ye Güncelleme geleceğinden bahseden bir twit atıp silmişti, şimdi de güncelleme gönderip sildiler neler oluyor

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Belki sorun vardır yada gönderecekleri ülkeyi karıştırdılar