ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aaa evet üzgünüm karıştırmışım... ☹
Reno Z İngiltere için zaten Haziran gözüküyor. Ben açıkça şunu söyliyim; Evet Oppo harika bir yazılım yapmış. Ama güncelleme meselesinde asla güven veren bir firma olmadığını bence kanıtladı. Mesela bu gece çıkıp erteledik deseler kim şaşırır? Ki ben böyle bir şey olma ihtimalini Türkiye için hala görüyorum. Çünkü adamlar Türkiye konusunda asla hassas değil bundan emin olduk artık..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-21-00-05-23-85.png
    Screenshot_2020-06-21-00-05-23-85.png
    785.4 KB · Görüntüleme: 34

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno Z İngiltere için zaten Haziran gözüküyor. Ben açıkça şunu söyliyim; Evet Oppo harika bir yazılım yapmış. Ama güncelleme meselesinde asla güven veren bir firma olmadığını bence kanıtladı. Mesela bu gece çıkıp erteledik deseler kim şaşırır? Ki ben böyle bir şey olma ihtimalini Türkiye için hala görüyorum. Çünkü adamlar Türkiye konusunda asla hassas değil bundan emin olduk artık..
Kesinlikle haklısın... ama şöyle bir durum var listede yazılan tarihi hala onaylıyorlarsa bir değişiklik veya sıkıntı yok demektir. Yani en azından Reno Z'nin bu ay güncellemeyi alacağını söylüyorlar. E Reno Z'ye güncellemeyi veren firma bi' zahmet Reno 2Z' ye aynı ay güncellemeyi yollasın. Gördüğüm ve anladığım kadarıyla aynı model bandında bulunan cihazlara beta veya tam sürümü yayınlarken arayı fazla açmıyorlar yani en fazla 1-2 güne diğer cihaza güncellemeyi getiriyorlar. Dolayısıyla ben içinde bulunduğumuz haftadan çok ümitliyim gerek Reno Z gerek Reno 2Z açısından...

W

wittroc

Guest
Screenshot_2020-06-23-00-05-49-11.png

Büyük ihtimalle hata verecektir.