ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

Suskun

Üyecik
Üye
Cihaz
AX7
Hocam sizi "kakalayan" satış danışmanları oluyor genelde.
Güncelleme sizin için bu kadar önemliyse sürekli güncel cihaz istiyorsanız "Android One" projesi kapsamında ki cihazlara bakabilirsiniz
@Yuzukan ColorOS6 alabilceği bir güncelleme(rom) var ise bakıp konu açarak yardımcı olur musun.
Ek olarak:
Hocam başınızı şişirdiysem özür dilerim ama benim sitemim size değil sistemin bu şekilde işlemesi ne kızıyorum ve artı olarak "kakalamak"tan kastım size karşı değildi lütfen bu konuda kusura bakmayın.
Artı güncelleme peşinde koşan bir insan değilim yanlız telefonumdaki sorunlar nedeniyle telefona sürekli sıfırlama mı yaptiracam zaten param olsa bi saniye durmam satar üst modellere geçerim (farklı marka) ama malûm salgın cebimizi vurdu maalesef neyse tekrar sizden ve diğer üyelerden özür diliyorum hakkınızı helal ediniz....

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam başınızı şişirdiysem özür dilerim ama benim sitemim size değil sistemin bu şekilde işlemesi ne kızıyorum ve artı olarak "kakalamak"tan kastım size karşı değildi lütfen bu konuda kusura bakmayın.
Artı güncelleme peşinde koşan bir insan değilim yanlız telefonumdaki sorunlar nedeniyle telefona sürekli sıfırlama mı yaptiracam zaten param olsa bi saniye durmam satar üst modellere geçerim (farklı marka) ama malûm salgın cebimizi vurdu maalesef neyse tekrar sizden ve diğer üyelerden özür diliyorum hakkınızı helal ediniz....
Özür dilemelik bir durum yok ortada siz yanlış anladıysanız kusura bakmayın.
Bence sorunlarınızı destek bölümümüze yazarsınız kalıcı çözümler bulabiliriz.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Model numaranız (telefon hakkında bölümüne bakınız) tutuyorsa burdaki romlara bakabilirsiniz

Suskun

Üyecik
Üye
Cihaz
AX7
Model numaranız (telefon hakkında bölümüne bakınız) tutuyorsa burdaki romlara bakabilirsiniz
[/QUOTE]]
Şu an ki telefon sürümü cph1903ex_11_a.20
İngiltere bir alt sürüm
İtalya sayfası açılmıyor

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
]
Şu an ki telefon sürümü cph1903ex_11_a.20
İngiltere bir alt sürüm
İtalya sayfası açılmıyor
[/QUOTE]
Melik Hocamız Türkiye sürümünü sizinle paylaşmış onu deneyin

Keremsefa35

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Screenshot_2020-06-01-17-33-47-20.png