ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Haziran dediler haziran ayı içinde de gelmezse satıyorum telefonu.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Haziran dediler haziran ayı içinde de gelmezse satıyorum telefonu.

"Güncelleme gelmezse satıyorum telefonu" yaklaşımı çok yanlış bence. Bu telefonu güncelleme için mi aldınız? Sırf güncelleme gelmedi diye telefon satılmaz, atılmaz, kötülenmez. Ben de kızıyorum haklısınız, oldukça gecikti güncelleme. Haziran ayında geleceğini de sanmıyorum bu arada. 3. çeyrek diyorlar resmi sitede. Bilginize.

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Güncelleme gelmediği için değil resmi duyuruda haziran ayı olarak duyuruldu. Buna rağmen gelmemesi bir kullanıcı olarak benim güvenimi sarsar. Haricinde çok beğeniyorum oppo gerçekten benim için ideal bir marka güncelleme haricinde.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Defalarca kez söylüyorum. Güncelleme gelicek arkadaşlar sadece biraz sabır(Aksaklık çıkmadığı sürece). Haziran ayında belirlenen cihazlar için ulaşacak ama buglar vs. daha tam anlamıyla düzeltilmiş durumda değil. Çoğu kişi erken almak istesede güncelleme geldiğinde buglar olduğunda "çok hata var" diye yakınacaklar. Bu arada yazılım kısmını ColorOS yönetiyor, Türkiye yönetimi değil. İyi forumlar. :)

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Oppo 10 x zomm model cihazıma an itibariyle android 10 cloros 7 güncellemesi geldi darısı herkesin başına