Tartışma ColorOS 7

W

wittroc

Guest
Başka ülkelere dağıttığında tekrar deneyebiliriz. Seri numarası olarak sadece biz CPH1951'i biz kullanmıyoruz. Reno 2 için 5-6 günde yayınlanmıştı. Bu sefer gerçekten beklemekten başka bir çare yok gibi.
Hocam 27'sinde başka ülkelere geliyor. Belki CPH1951 kullanan bir ülkeye de gelir de alırız.
Mesajlar birleştirildi:

Hocam 27'sinde başka ülkelere geliyor. Belki CPH1951 kullanan bir ülkeye de gelir de alırız.
27'si Reno 2 için de olabilir. Yanlışım varsa düzeltin.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet, yine Oppo'nun insafına kaldık. Artık aylar sonra mı gelir, birkaç haftaya mı gelir belirsiz.
Şimdi ilan tarihlerine baktığımız da sürecin ne kadar süreceğini bir nebze gorebiliyoruz.
- 16 Mart 2000 kişilik kontenjan ile Hindistan Beta
- 29 Mart ek 8000 kontenjan Hindistan Beta
- 11 Nisan güncellemelerin hangi ülkeye hangi tarihte geleceği ilan edildi
- 25 Nisan Rusya ve Hindistan için tam erişim açıldı.

Ben en geç 2-3 hafta içinde Türkiye'de yayımlanır diye düşünüyorum.

BEN BUNLARI RENO 2Z MODELİ İÇİN ÇIKARDIM YANLIŞ ANLAMAYIN AMA DİĞER MODELLER İÇİN YİNE BİR İPUCU OLUŞTURABİLİR

keskin2020

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Rusya resmi sitesinde oppo reno 2z için cph 1951 ile başlıyor Rus formunda güncelleme aldık diyenler var o yüzden o formun linkini vermiş tim bizimle aynı cph 1951

W

wittroc

Guest
Şimdi ilan tarihlerine baktığımız da sürecin ne kadar süreceğini bir nebze gorebiliyoruz.

BEN BUNLARI RENO 2Z MODELİ İÇİN ÇIKARDIM YANLIŞ ANLAMAYIN AMA DİĞER MODELLER İÇİN YİNE BİR İPUCU OLUŞTURABİLİR
Hocam bence Türkiye'ye en erken mayıs sonunda gelir. Bekleyip göreceğiz.
Mesajlar birleştirildi:

Oppo Rusya resmi sitesinde oppo reno 2z için cph 1951 ile başlıyor Rus formunda güncelleme aldık diyenler var o yüzden o formun linkini vermiş tim bizimle aynı cph 1951
Yani biz de alabilir miyiz? Biraz daha açar mısınız lütfen?
Mesajlar birleştirildi:

Hocam Reno 2z için devam eden bir güncelleme takvimi var mı? Başka ülkeler için.

keskin2020

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar normalde Rusya ile aynı model numarasını kullanıyoruz cph 1951 bu oppo Rusya formunda guncelledik diyenler var o yüzden arkadaşlar bakabilirmi

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar normalde Rusya ile aynı model numarasını kullanıyoruz cph 1951 bu oppo Rusya formunda guncelledik diyenler var o yüzden arkadaşlar bakabilirmi
Deniyorum hocam bir dakika
Mesajlar birleştirildi:

27'si Reno 2 için.
CPH1951 kullanan bir ülkeye gelirsek iyi olur.
Hangi ülkelerin CPH1951 kullandığı belli mi?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z