Tartışma ColorOS 7

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
ColorOs’un resmî Twitter adresinde 25 Nisan Oppo Reno 2Z için ColorOs 7 güncellemesi gelecek yazıyor. Uyduruk bir güncelleme geldi . Çok pişman oldum aldığıma bu telefonu.
O bizim için gelecek güncelleme değil işte. Konuyu baştan okuyun lütfen. Türkiye için 25 Nisan'a gelecek demedi.

Uyduruk güncelleme dediğiniz şey asıl önemli olan güncelleme. Uyduruk güncelleme ise ColorOS 7'nin kendisi. Farklı yönlere bakıyorsunuz kullanıcılar olarak. Güncelleme olayını, mantığını hiç anlamamışsınız.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOs’un resmî Twitter adresinde 25 Nisan Oppo Reno 2Z için ColorOs 7 güncellemesi gelecek yazıyor. Uyduruk bir güncelleme geldi . Çok pişman oldum aldığıma bu telefonu.
Şimdi bu konu defalarca konuşuldu forumda ilk önce şunu söyleyeyim sana şuan gelen güncelleme ColorOS güncellemesi DEĞİLDİR.
Bu sabah telefonlarımıza gelen güncelleme güvenlik yamasıdır telefonu ColorOS 7 ye hazırladıklarına işaret.
"Çok pişman oldum aldığıma bu telefonu" sözünüze gelirsek;
Güncelleme alma hızı veya güncelleme almaması bir telefonu kötü yapmaz.Ben sana şunu söyleyebilirim ki en kral marka bile satış rakamları düşük olan amiral gemisi telefonlarına güncelleme yayımlamayı bir yıl içinde bırakabiliyor çünkü bir ekip çalışıyor bu yazılımların arkasında boşuna oraya para akıtmaya gerek duymuyolar.
Özetle güncellemeleri çok ciddiye almayın ki eğer telefonuzda yazılıma bağlı bir yavaşlama bazı uygulamaları açmama gibi sorunlar görürseniz amenna.

Harun41

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benim tek derdim karanlık mod. Geceleri çok ihtiyaç duyuyorum. Uygulama olarak indirdim tatmin etmedi. Onun haricinde güncelleme pek umrumda değil çok farklı özellikler gelmeyecek. Gelenler de 2 gün sonra unutulacak.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Konu açılmış durumda.
Saptanabilir versiyonlar ise
CPH1945PUEX_11.A.17
CPH1945PUEX_11.A.19
CPH1945PUEX_11.A.21
bunlar..

CPH1951 başka bir Reno 2Z seri numarası eğer ki bu seri numarasına dağıtılırsa VPN ile güncellemeyi alabiliriz.

Son düzenleme:

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Konu açılmış durumda.
Saptanabilir versiyonlar ise
CPH1945PUEX_11.A.17
CPH1945PUEX_11.A.19
CPH1945PUEX_11.A.21
bunlar..

CPH1951 başka bir Reno 2Z seri numarası eğer ki bu seri numarasına dağıtılırsa VPN ile güncellemeyi alabiliriz.
Bilgilendirmen için teşekkürler.
Ben de ekleme olarak şunu söyleyeyim Türkiye pazarında olan bütün reno 2z cihazları CPH1951 yani şuan VPN ve bölge değiştirerek bile alwmayacağız güncellemeyi