MOD Coloros11 Haziran 2021 Güncelleme planı

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Haziran takvimi resmi Twitter hesabından yayımlanmış. Reno 2z için Haziran ayında da bir şey yok maalesef. 17 Hazirandan itibaren Kazakistan, Almanya ve Avusturya için dağıtılıyor ama Türkiye yok yok yok......

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Zaten gelecek olsa gelir baksanıza haberi bile ayın 3 de biri geçtikten sonra geliyor bu ayda bekliyorum gelmezse telefonu saticam oppo ya inat.. benim ki a 91 bu arada

CSHBILAL

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Oppo reno 5g modeli güncellemeyi bu ay alıyormu? Ben oppo nun güncelleme planını çözemedim daha. Daha kullandığım telefonunun markasından emin degilim. Bazı pazarlarda 10x zoom diye geçiyor bazilarinda reno 5g

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 5g modeli güncellemeyi bu ay alıyormu? Ben oppo nun güncelleme planını çözemedim daha. Daha kullandığım telefonunun markasından emin degilim. Bazı pazarlarda 10x zoom diye geçiyor bazilarinda reno 5g
Çin marka telefonlarda bu hastalık var maalesef. Çin pazarında başka bir ad ile pazarladıklarını global pazarda başka adla piyasaya sürüyorlar. En çok da Xiaomi de var bu hastalık mesela.
Mesajlar birleştirildi:

Coloros Twitter hesabına girin orada Haziran planlaması var. Mobil uygulamadan dosya ekle çalışmadığı için ben resimleri yükleyemedim. Forum yöneticileri de sabahtan beri koyamadılar güncelleme planını, dağ dare doğuracak herhalde bilemedim.
Mesajlar birleştirildi:

Pardon fare

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çin marka telefonlarda bu hastalık var maalesef. Çin pazarında başka bir ad ile pazarladıklarını global pazarda başka adla piyasaya sürüyorlar. En çok da Xiaomi de var bu hastalık mesela.
Mesajlar birleştirildi:

Coloros Twitter hesabına girin orada Haziran planlaması var. Mobil uygulamadan dosya ekle çalışmadığı için ben resimleri yükleyemedim. Forum yöneticileri de sabahtan beri koyamadılar güncelleme planını, dağ dare doğuracak herhalde bilemedim.
Mesajlar birleştirildi:

Pardon fare

Buradan devam edelim lütfen

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Pardon fare
Merak etmeyin hazırladık yayınladık malum sadece bir konu hakkında ilgilenmiyoruz .kısa süreli geçikmesen ötürü üzgünüz.

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.