İpucu ColorOS7 Güncellemesi Sonrası Öneri ve Tavsiyeler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yaptım teşekkür ederim.:) ,sanki kendimi telefonu yıllardan beri zor şartlarda kullanıyormuş gibi hisstmişim meğer, şimdi yeni almışım gibi rahatım oh bee diyebiliyorum ne eziyet çekmişim ben ,meğer telefonu kullanmıyormuşum boğuşuyormuşum. Çok teşekkür ederim tekrar dan. İnşaallah sonradan bunda o problem çıkmaz.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yaptım teşekkür ederim.:) ,sanki kendimi telefonu yıllardan beri zor şartlarda kullanıyormuş gibi hisstmişim meğer, şimdi yeni almışım gibi rahatım oh bee diyebiliyorum ne eziyet çekmişim ben ,meğer telefonu kullanmıyormuşum boğuşuyormuşum. Çok teşekkür ederim tekrar dan. İnşaallah sonradan bunda o problem çıkmaz.
Chrome o kadar fazla veri degerlendirip karşıya gönderiyor ki sizin yaptığınız işlem onun için hiç önemli değil. O datasını toplasın daha sonra değerlendirmek için karşıya yüklesin, tek derdi o.
O yüzden çıkmayacağindan emin olabilirsiniz.
Android 5'ten beri Chrome kullanmıyorum size de Opera ya da Brave tavsiye ederim her zaman.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Operada bildirimler yenilemede gelmiyor onu fark ettim sizce neden olabilir.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Operada bildirimler yenilemede gelmiyor onu fark ettim sizce neden olabilir.
Bende de aynı sayfayı yeniliyorum. Çok da büyük dert değil benim için. Ama Opera içinden bildirim ayarlarına bakabilirsiniz
Mesajlar birleştirildi:

Ama çözümü var söyleyeyim. Belki merak eden olur.
Sağ alttaki opera logosuna tıklayın.
Aşağıda gizlilik var, oradan site ayarlarına sonra da bildirimlere girin.
Listede oppoturkiye web sitesini göreceksiniz. Oraya tıklayın, reklamlara ve bildirimlere izin ver kutucuklarını aktif edeceksiniz.

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Böyle açılıyor ana sayfa direkt Google açılmıyor mu baktım bulamadım operanın yabancısıyız halıyle :)
Mesajlar birleştirildi:

Operada sayfanın sonundausanız sayfayı yenilemek isterseniz, sayfanın başına gidip demi oradan seçim yapıp sayfa yenileniyor başka yolu yok mu acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-06-14-29-40-63.jpg
    Screenshot_2020-07-06-14-29-40-63.jpg
    152.3 KB · Görüntüleme: 25

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar donmaların sebebi Chrome dan mış şimdi telefon hiç donmuyor, opera yükledim telefon o kadar hızlandı anlatamam, güncelleme den önce kullandığım rahatlığa ve güncelleme in getirdiği sahada hızlılığı şimdi anladım, bana yardımcı olmaya çalışan ,herkese çok teşekkür ederim,Okito bey,Kaan bey, Patiayak bey hepinize ayrıca teşekkür ederim,

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kameraya google lens gelmişti color os7 ile. Bunun diğer kamera içi uygulamalarla farkı nedir bilen biri var mı?