İpucu ColorOS7 Güncellemesi Sonrası Öneri ve Tavsiyeler

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
A5 ve A9 modellerine de güncelleme geldiğine göre güncellemeden sonra bu konuya bekleriz :)

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefon şarj edildikten sonra Şarj oldu ibaresi fişten çekince otomatik kalkıyor artık, buda küçük ama güzel bir olay oldu.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar ana ekran simgeleri boyut olarak çok büyüdü güncelleme sonrası. Bunu nasıl küçültebilirim bilgisi olan var mı? Ve parmak izi animasyon stillerine nasıl ulaşabilirim?

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Simge boyutları için:
Ayarlar > Ana Ekran ve Duvar Kağıdı > Simge Stilini Ayarla.

Genclerbirlikli

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba forumdaşlar.
Bildirim paneli, karanlık mod, şarj tüketme süresi, kamera arayüzü, görsel değişimler vb. güzel şeyler olmuş :) Ancak fotoğraf kalitesi 1 tık düşmüş gibi sezimledim. Bir de "ekrana çift tıklayarak uyandırma" özelliğinde cihaz uykudan uyanıyor fakat ColorOs 6'ya göre aynı etkileşim ile tekrar uyumuyor, bu beni bir miktar üzdü...(2z)

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba forumdaşlar.
Bildirim paneli, karanlık mod, şarj tüketme süresi, kamera arayüzü, görsel değişimler vb. güzel şeyler olmuş :) Ancak fotoğraf kalitesi 1 tık düşmüş gibi sezimledim. Bir de "ekrana çift tıklayarak uyandırma" özelliğinde cihaz uykudan uyanıyor fakat ColorOs 6'ya göre aynı etkileşim ile tekrar uyumuyor, bu beni bir miktar üzdü...(2z)

Çift dokunma ile ekranı uyandırdıktan sonra, aynı hareketle kapatma işlemi kullandığım cihazda sorunsuz çalışıyor. Coloros 7 ile kaybolan bir özellik değil bu. Sisteminize has bir problem olabilir. Sıfırlama yapmayı deneyin.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Merhaba forumdaşlar.
Aldığımız C.22 sürümlü güncellemeden sonra 2 tane fix güncellemesi çıktı. C.23 ve C.27 olarak. Özellikle C.27'de kamera olayı düzeltmiş diye söyleniyor. Onlar bize gelince göreceğiz ama düzeltilecektir elbet. :)
Çift tıklama olayında ise bir sorun yaşamadım ben ama sıfırlama imkanınız varsa tavsiye ederim, ya da güncelleme bekleyip sıfırlayın.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aldığımız C.22 sürümlü güncellemeden sonra 2 tane fix güncellemesi çıktı. C.23 ve C.27 olarak. Özellikle C.27'de kamera olayı düzeltmiş diye söyleniyor. Onlar bize gelince göreceğiz ama düzeltilecektir elbet. :)
Çift tıklama olayında ise bir sorun yaşamadım ben ama sıfırlama imkanınız varsa tavsiye ederim, ya da güncelleme bekleyip sıfırlayın.
C27 düzeltildi Kaan emin ol:)