Yardım Colorus 11 Güncellemesi

Erayy

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Telefonum A52 colorus 11 sürümünü indirdikten sonra: bildirim çubuğu kasarak aşağıya iniyor, müziği durdurduğum halde 1 2 saniye sonra kapanıyor, oyunlar kasıyor( brawl stars 130mblik oyun) yardım edebilecek arkadaşlar var mı? Telefonu sıfırladım hala aynı.

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91

Hard reset atınız lütfen.
Bir bilgisayar yardımıyla yedek alınız tüm bilgileniz silinecek resim uygulamalar vs.
Mesajlar birleştirildi:

Opponun güncelleme dağıtım politikası biraz farkli dağıtımı yeni modelden eskiye doğru gidiyor, sizinki 2019 a52 2020 .
Kusura bakma ama seninki tam bir Bilgi kirliliği zira benim telefon yani a91 2020 nin ikinci çeyreğinde satışa sunuldu

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kusura bakma ama seninki tam bir Bilgi kirliliği zira benim telefon yani a91 2020 nin ikinci çeyreğinde satışa sunuldu
Nasıl bir bilgi kirliliği senin paylaştığın sitenin görüntüsüne bak, ya karşılaştırma yaptığın siteyi kontrol et yada konuşurken dikkat et, hard reseti kirliliği temizlemek için bana alıntı yaptıysanız siz kullanın nasıl bir kirlilik yaptığınıza bakınız lütfen.

Ekli dosyalar

• upload_2021_03_28_09_10_23_135.jpg
    upload_2021_03_28_09_10_23_135.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme ler sistamatik şekilde dağıtılıyor,farklı bir dağıtım politikası uyguluyor net bişey söylemek mümkün değil, ama çıkış tarihinden yeniden eskiye doğru dağıtım yapıyor diyebiliriz tabloya bakarsak, verilen tablo neticesinde bilgi veriliyor.

Upvote 0

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Nasıl bir bilgi kirliliği senin paylaştığın sitenin görüntüsüne bak, ya karşılaştırma yaptığın siteyi kontrol et yada konuşurken dikkat et, hard reseti kirliliği temizlemek için bana alıntı yaptıysanız siz kullanın nasıl bir kirlilik yaptığınıza bakınız lütfen.
Pardon da ben mi yanlış biliyorum acaba özetle kafa karıştırmadan sorayım o zaman her yönden ama her yönden hangi model daha kaliteli a 52 mi yoksa a91 mi???olay bu kadar basit yani..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Pardon da ben mi yanlış biliyorum acaba özetle kafa karıştırmadan sorayım o zaman her yönden ama her yönden hangi model daha kaliteli a 52 mi yoksa a91 mi???olay bu kadar basit yani..
Kalite ile ilgisi yok beyefendi, gğncelleme politikası diyelim ,ona bakarsanız reno3pro reno4lite sonra güncelleme aldı, kalite söz konusu olsa ilk reno3pro alırdı.

Upvote 0

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Kalite ile ilgisi yok beyefendi, gğncelleme politikası diyelim ,ona bakarsanız reno3pro reno4lite sonra güncelleme aldı, kalite söz konusu olsa ilk reno3pro alırdı.
Bakın hâlâ yanlış analiz ediyorsunuz bence.. hanfendi pro 3 ile 4 lite karşılaştırir mısınız bi zahmet.. bunları nasıl görmezsiniz anlamıyorum.. ayrıca kaliteyle ilgisi yoksa madem her güncellemeyi her modele neden vermiyorlar
Mesajlar birleştirildi:

Bakın hâlâ yanlış analiz ediyorsunuz bence.. hanfendi pro 3 ile 4 lite karşılaştırir mısınız bi zahmet.. bunları nasıl görmezsiniz anlamıyorum.. ayrıca kaliteyle ilgisi yoksa madem her güncellemeyi her modele neden vermiyorlar
Bu arada reno 3 4 lite den daha önce aldı tabiki de

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada reno 3 4 lite den daha önce aldı tabiki de
Reno3pro reno4lite sonra aldı beyefendi.
Beyefendi olayı farklı yerlere sürüklemeyiniz lütfen, ben kalitesiz kaliteliden yola çıkmıyorum tüm ürünlerin kalitesi ortada ,demek istediğim açık ve net yukarıdaki açıklamalarda yazıyor, tekrar ve son kez söylüyorum nasıl isterseniz yorumlayınız.

"Dağıtım listesine bakılırsa çıkış tarihlerine göre en son çıkan üründen arkaya doğru dağıtım yapılıyor görünüşe göre" lütfen olayı farklı boyuta taşımayınız.

Bekleyip göreceğiz sonuçta dağıtum opponun tasarrufunda.

Son düzenleme:
Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
4 lite sonra aldı artı ben 10 x zoom kullanıcısıyim hala almadım kaliteyle alakalı deyil aslında bu iş galiba

Upvote 0

dogancangok

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ama artık çok sıkıldım reno 2z ye color os 11 gelmedi hala bu gidişle başka telefon almak zorunda kalacam gibi duruyor arkadaşlar bana telefon önerirsiniz rica etsem

Upvote 0

süleyman alkan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Güncelleme tarihleri verilmiş ve her cihaza verdikleri tarihlerde dağıtımı yapıyor oppo hala bu neyin mızmızlığı anlamıyorum, ha bir hafta önce ha bir hafta sonra ..

Upvote 0