Çözüldü ÇÖZÜLDÜ A5 2020 ekran sürekli açılıp kapanma sorunu

Ogulcan33

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba dün yeni bir hatta geçtikten sonra telefonum ufak bir titreşim yapıp ekranı kapanıyor sürekli ana kilitli ekran geliyor kapanıyor geliyor kapanıyor ekrana dokunanıyorum zaten sadece güç düğmesine basılı tutup yeniden başlatabiliyorum başka hiçbir işlem yapamıyorum bu sorun neden oluyor acaba

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba dün yeni bir hatta geçtikten sonra telefonum ufak bir titreşim yapıp ekranı kapanıyor sürekli ana kilitli ekran geliyor kapanıyor geliyor kapanıyor ekrana dokunanıyorum zaten sadece güç düğmesine basılı tutup yeniden başlatabiliyorum başka hiçbir işlem yapamıyorum bu sorun neden oluyor acaba
Efendim titresimi durdurabilmeniz için güç tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda. Basın telefon kapanip yeniden başlıyacak tır

Eğer olmazsa efendim harf reset atınız cihaza ilk önce verilerinizi yedekleyin

Upvote 0

Ogulcan33

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Efendim titresimi durdurabilmeniz için güç tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda. Basın telefon kapanip yeniden başlıyacak tır

Eğer olmazsa efendim harf reset atınız cihaza ilk önce verilerinizi yedekleyin

Efendim sorunum titreşim değil ekran gideceği zaman ufak titreşim ile belli ediyor sonra ekran sürekli açılıp kapanıyor sanki bir uygulama açmışımda siyah ekran veriyor ana menüye atıyor tekrardan siyah Ekran

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Efendim sorunum titreşim değil ekran gideceği zaman ufak titreşim ile belli ediyor sonra ekran sürekli açılıp kapanıyor sanki bir uygulama açmışımda siyah ekran veriyor ana menüye atıyor tekrardan siyah Ekran
Efendim yakın zamanda size gelen herhangi bir linke basip googleden herhangi ayarlar iznini verdiniz mi ve sitede sadece beyaz ekran

Googleden herhangi uygulama indirdinizmi APK olarak indirdiyseniz hangisini

Maalesef virüs belirtisi olabilir

Upvote 0

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
hatla alakasi oldugunu sanmiyorum o zamana denk gelmis de olabilir,benzer sorun bende yasamistim arkadaslarin bahsettigi gibi google de apk dosyasi veya herhangi bir siteye izin vermistim bildirimlerim vs hep okunuyordu ekran acilmiyordu mesajlardan o derece. reset ile kurtulmustum hatla falan alakali degilse de resetle cozumleyebilirsiniz.

Upvote 0