• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Dark 3.Sezon

yiitgven7x

Smali
Aktif Üye
Mesajlar
446
Çözümler
4
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
Bildiğimiz gibi çoğu insan beyninin yandığını söylüyor bu dizide. :) Sizce 3.Sezon nasıl bir sezondu? Beklentinizin altında veya üstünde miydi? Aklınızda kalan sorular varsa veya anlamadığınız konuyu buraya yazabilirsiniz. Aslında diğer sezonlardada anlamadığınız bir şey varsa da yazabilirsiniz.

Kendi düşüncemi eklemek istiyorum. Aslında dizi anlaşılmayacak kadar zor bile değil. İnsanların bunu bu kadar zorlaştırmasının sebebi ana fikirden sapmaları. Evet, kafa karışıklığı bazı yerlerde yapabiliyor ama eninde sonunda anlayabiliyorsunuz. Bence biraz da genel kültür gerektiğini düşünüyorum. Uzay, Kuantum Mekaniği, İncil Göndermeleri, Yunan Mitolojisi vs..(Dizide açıklıyorlar ama konulara tam hakim olanlar daha rahat anlıyordur)

Siz bu sezon hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Reklam

sharK

İrem
Yetkili
Süper Moderatör
Mesajlar
719
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Diziye baştan başlamam gerek o kadar çok unuttum ki :D
Aman spoiler vermeyin...
 

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Mesajlar
450
Puanları
350
Cihaz
A5 2020
Alman disiplini ve cast harici pek de bir nanesi olduğunu düşünmüyorum dizinin, ıkına sıkına izledim.​
 

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Mesajlar
450
Puanları
350
Cihaz
A5 2020
Bir kıyas bahsinde bulunduğumda Predestination, Los coronocrimenes veyahut Steins;Gate'i daha üst sıralara koyuyorum, Dark'a nazaran. Pek tabii renkler-zevkler...​
 

kaanguvenal

Forum Moderatörü
Yetkili
Moderatör
Mesajlar
570
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Anlasam çok daha güzel bir dizi de artık idare etmeye çalışıyorum :D
 
Son düzenleme:
Üst