Çözüldü Dokunma İsaretcisi Kapatma

Manjero

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhaba herkeze iyi forumlar. Realme 5İ cihazimda dokundugum her yerde beyaz bir nokta cikmaktadir. Nasil actigimi bilmiyorum ve kapatamadim...

Bu konu hakkinda bilgisi olan yardim ederse sevinirim..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba herkeze iyi forumlar. Realme 5İ cihazimda dokundugum her yerde beyaz bir nokta cikmaktadir. Nasil actigimi bilmiyorum ve kapatamadim...

Bu konu hakkinda bilgisi olan yardim ederse sevinirim..
Ayarlar > Ek ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Dokunmaları göster

Deneyiniz isterseniz.

Upvote 0
Çözüm

Şahin AYDIN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Oppo Reno 3 de yaşıyorum aynı sorunu. Lütfen biri yardım etsin. Ekran dokunma işareti (yuvarlak iz) nereden kapanıyor. (Oppo menüsüne uygun anlatım lazım)

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Oppo Reno 3 de yaşıyorum aynı sorunu. Lütfen biri yardım etsin. Ekran dokunma işareti (yuvarlak iz) nereden kapanıyor. (Oppo menüsüne uygun anlatım lazım)
Efendim ayarlar giriyorsunuz biraz asagi kaydirdiktan sonra ek ayarlar menusu gelecek ona basin sonra gelistirici secenekler basin ve en son dokunmalari göster basiniz moderatör yukarida anlatigi gibi efendim

Upvote 0

Şahin AYDIN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Efendim ayarlar giriyorsunuz biraz asagi kaydirdiktan sonra ek ayarlar menusu gelecek ona basin sonra gelistirici secenekler basin ve en son dokunmalari göster basiniz moderatör yukarida anlatigi gibi efendim
Sayın hocam benim telefonumda "geliştirici seçenekler" kısmı yok. Oppo menüsüne uygun anlatım gerekli diye bu sebeple belirtmiştim. Ek Ayarlar var fakat Geliştirici Seçenekler yok. Ek Ayarlar içerisinde ki her menüye tek tek girdim ilgili kıımı bulamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-11-18-50-36-30.jpg
    Screenshot_2021-05-11-18-50-36-30.jpg
    190.7 KB · Görüntüleme: 28
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sayın hocam benim telefonumda "geliştirici seçenekler" kısmı yok. Oppo menüsüne uygun anlatım gerekli diye bu sebeple belirtmiştim. Ek Ayarlar var fakat Geliştirici Seçenekler yok. Ek Ayarlar içerisinde ki her menüye tek tek girdim ilgili kıımı bulamadım.
Geliştirici Seçenekleri Menüsü Nasıl Açılır?

Ayarlar uygulamasına giriş yapın.

Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun.

Sürüm> anabant çekirdek > derleme numarası sonrasında 6 veya 8 defa basınız üzerine

Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın. 6 veya 8 arası olabilir tıklama sayısı yazı çıkana kadar basabilirsiniz.
İşlem başarılı olduğunda yazı çıkacaktır.

Son düzenleme:
Upvote 0

Şahin AYDIN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Geliştirici Seçenekleri Menüsü Nasıl Açılır?

Ayarlar uygulamasına giriş yapın.

Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun.

Ardından Yapım Numarası ya da Derleme Numarası bilgisini bulun.

Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın. 6 veya 8 arası olabilir tıklama sayısı yazı çıkana kadar basabilirsiniz.
İşlem başarılı olduğunda yazı çıkacaktır.
Çok teşekkürler ama Telefon Hakkında nın içinde resimde kiler var. Yapım Numarası veya Derleme Numarası diye birşey göremedim. Çok yaklaştık hissediyorum ☺️

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-11-19-05-25-02.jpg
    Screenshot_2021-05-11-19-05-25-02.jpg
    196.9 KB · Görüntüleme: 19
Upvote 0