• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Dragon Raja Mobil - Sosyal Oyun Ev tasarla Dükkan Aç Zindanlarda Savaş PVP

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Mesajlar
545
Puanları
850
Cihaz
Reno 2Z
Sosyal Oyun Ev tasarla Dükkan Aç Zindanlarda Savaş PVP ve niceleri ..
Karakterler çok detaylı, özelleştirme mevcut küpeden tutun kıravata ayakkabı ekipman vb
Levelim 81 oynamak isteyen olursa yardımcı olur. 5.9.2020


Yeni sınıf güncellemesi - Savaşçı - geliyor! Boyutu küçük, gücü büyük. Gizemli oryantal dövüş sanatlarını süper ağır mecha ile birleştirerek, şeyleri renklendirme ve bu yeni sınıfı deneme zamanı! Ayrıca, bu güncellemeden sonra, resmi olarak Dragon Raja'da bir rüya evine sahip olma şansınız olacak! Konumu seçmekten, iç mekanı tasarlamadan, yetenekli bir temizlikçi kiralamaya kadar, hayalinizdeki evi kurmak tamamen size kalmış! Ayrıca, Dragon Raja'nın bu güncellemesinde yeni hikayeler, yeni zorluklar ve bir sürü eğlenceli ve heyecan verici özellik sizi bekliyor. Hemen indirin ve bir göz atın!

MEVCUT MARKA - SINIF
Bu büyük güncellemeden sonra, mevcut sınıflara rağmen tüm oyuncular Fighter'a transfer edebilecek ve bu havalı sınıfı deneyebilecekler. Savaşçılar, oryantal dövüş sanatlarının ve mecha robotlarının güzel bir kombinasyonudur. Dövüş sırasında, düşmanlara saldırmak için dövüş sanatları becerisini kullanabilir veya robotla birleşerek rakiplerini ortadan kaldırmak için kendilerini dev mecha savaşçılarına dönüştürebilirler!

HAYALİNİZDEKİ EVİ TASARLAYIN
Konut sisteminin kilidi açıldı! Artık Dragon Raja'nın içinde kendi yerin olabilir ve buradan ikinci bir hayata başlayabilirsin! En çarpıcı noktayı seçin, en sevdiğiniz iç stili seçin ve şehirde sevimli bir daire veya kırsal alanda güzel bir villa sahibi olma hayalinizi gerçekleştirin. En sevdiğiniz müttefikinizi özel temizlikçiniz olarak kiralamak bile mümkündür!

MUHTEŞEM GRAFİKLER
Unreal Engine 4 ile oluşturulan Dragon Raja, en son teknoloji ve çarpıcı grafikler kullanarak devasa, sürükleyici bir dünya sunan yeni nesil açık dünya mobil oyunudur. Dragon Raja ayrıca, oyuncuların oyun deneyimlerini en üst düzeye çıkaran “akıllı” oyun içi ortam sunmak için simüle edilmiş bir fiziksel çarpışma sistemi ve optik hareket yakalama teknolojisi kullanıyor. Muhteşem grafikleri size bir PC oyunu oynama hissi verir!

YENİ HİKAYELER, YENİ ZORLUKLAR
Tokyo'dan Sibirya'ya, dünyanın dört bir yanındaki sayısız doğal simge, oyunun açık hikayesine sorunsuz bir şekilde entegre edildi. NPC'ler ayrıca ayrı görevler verecek veya oyuncu seçimlerine dayanarak farklı diyaloglara girecek ve onlara dünyayı değiştirme gücü verecektir. Ve şimdi, oyuncular yeni hikayeler deneyimleyecek, daha güçlü dünya patronlarına meydan okuyacak ve yepyeni bir yolculuğa çıkacaklar!

KAPSAMLI KARAKTER ÖZELLEŞTİRME
Dragon Raja kapsamlı bir karakter özelleştirme sistemine sahiptir. Öngörülemeyen olaylara verdiğiniz yanıtlarla karakterlerinin kişiliğini tanımlayabileceksiniz. Dragon Raja'da benzersiz karakterler oluşturabilir ve bunları istedikleri gibi giydirebilirsiniz - sonsuz seçeneklerle. Sıradan, retro, sokak ve fütüristik, karakterlerini gelecek ek stillerle şekillendirirken seçebileceğiniz stillerden sadece birkaçı!

HİKAYE
Bir zamanlar melez olarak bilinen bir grup insan tarafından mühürlenen Ejderha Lordu hayata döndü. Melezler - süper güçlerle yetenekli insanlar - destansı bir gösteri olacağından emin olan gelecek savaşa hazırlanmak için toplanıyorlar.

Yüksek oyun kalitesi ve muazzam oyun içeriklerini desteklemek için Dragon Raja'nın dosya boyutu nispeten büyüktür. İlk kurulumdan sonra 1,5 GB'lık içeriklerin indirilmesi gerektiğini lütfen unutmayın. Oyuna girdikten sonra 1,5 GB'lık başka bir sanat varlığının indirilmesi gerekiyor.

Cihaz Uyumluluğu:
Sistem sürümü: Android 5.0 veya üstü
RAM: 2 GB veya daha fazla
Sistemde boş alan: en az 6 GB BENDEKİ BOYUT 6.03 gb
CPU: Qualcomm Snapdragon 660 veya üstü Oppo Reno 2 z de hiç kasma yok mtk.


 
Reklam
Moderatör tarafında düzenlendi:

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
535
Çözümler
1
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Merak ettim deneyeceğim indiriyorum :D
Belki beraber oynarız:cool:
 

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
535
Çözümler
1
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Beklerim hocam indirin her konuda yardımcı olucağım size :)
ilk indirme 1.6 gb civarı
data indirmes yaklaşık 3 gb bilginiz olsun
Toplam 6 gb
Arkaplanda data indiriyor mu?
Nefret ediyorum öyle ekran açık bekleten oyunlardan :(
Hocam bu tarz oyunları seviyorsan LifeAfter diye bir oyun var onu da tavsiye ederim sana
 

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
535
Çözümler
1
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Hocam baktımda otomatik hareket var ya tıklayıp göreve gidiyorsun bu mantık bütün mobil oyunlarda var nerdeyse bence oyunun ruhunu öldürüyor sildim direkt :(
 

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
50
Cihaz
A9 2020
Olağanüstü grafiklere ve güzel karakter tasarlama detaylarına sahip. Savaş animasyonları da çok iyi. Öneririm gerçekten.
 

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Mesajlar
545
Puanları
850
Cihaz
Reno 2Z
Hocam baktımda otomatik hareket var ya tıklayıp göreve gidiyorsun bu mantık bütün mobil oyunlarda var nerdeyse bence oyunun ruhunu öldürüyor sildim direkt :(
Mesajı yeni gördüm hocam :( Otomatik olması daha iyi ama pvp ve bazı görevlerde otomatkde olsa geçemiyorsunuz kendiniz oynamanız lazım otomatik görevler diye silmeseydiniz keşke :(
 
Üst