Çözüldü Ekran Dokunma İzi Kapatma

Şahin AYDIN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Oppo Reno 3 de Dokunma izi kapatamama sorunu yaşıyorum. Lütfen biri yardım etsin. Ekran dokunma işareti (yuvarlak iz) nereden kapanıyor. Oppo menüsüne uygun anlatım lazım. Samsung veya Xiaomi gibi telefonların menüleri oppo ile uyuşmuyor.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 3 de Dokunma izi kapatamama sorunu yaşıyorum. Lütfen biri yardım etsin. Ekran dokunma işareti (yuvarlak iz) nereden kapanıyor. Oppo menüsüne uygun anlatım lazım. Samsung veya Xiaomi gibi telefonların menüleri oppo ile uyuşmuyor.
Ekran kaydı alırken mi yoksa normal kullanımda mı oluyor bu

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Geliştirici seçenekleri menüsünden yapabilirsiniz, eğer orada yoksa.
Geliştirici yi açmanız gerekir

Upvote 0

Şahin AYDIN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Ekran kaydı alırken mi yoksa normal kullanımda mı oluyor bu
kayıtta değil normal kullanımda her yerde dokunma izi çıkıyor. Oppo Reno 3 de "Ek Ayarlar" altında veya başka bir yerde "Geliştirici Seçenekler" menüsü yok. İlgili ilgisiz tek tek her yere girdim bulamadım. Telefonumun menüsüne uygun anlatıma ihtiyacım var.
Mesajlar birleştirildi:

Geliştirici seçenekleri menüsünden yapabilirsiniz, eğer orada yoksa.
Geliştirici yi açmanız gerekir
Gelştiriciyi nasıl açabilirim? Benim Oppo Reno 3 te Ek Ayarlar var fakat ne Ek Ayarlar ın nede başka bir menünün altında Geliştirici Seçenekler veya benzeri bir menü yok

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
kayıtta değil normal kullanımda her yerde dokunma izi çıkıyor. Oppo Reno 3 de "Ek Ayarlar" altında veya başka bir yerde "Geliştirici Seçenekler" menüsü yok. İlgili ilgisiz tek tek her yere girdim bulamadım. Telefonumun menüsüne uygun anlatıma ihtiyacım var.
Mesajlar birleştirildi:

Gelştiriciyi nasıl açabilirim? Benim Oppo Reno 3 te Ek Ayarlar var fakat ne Ek Ayarlar ın nede başka bir menünün altında Geliştirici Seçenekler veya benzeri bir menü yok
Geliştirici Seçenekleri Menüsü Nasıl Açılır?

Ayarlar uygulamasına giriş yapın.

Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun.

Sürüm> anabant çekirdek > derleme numarası sonrasında 6 veya 8 defa basınız üzerine

Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın. 6 veya 8 arası olabilir tıklama sayısı yazı çıkana kadar basabilirsiniz.
İşlem başarılı olduğunda yazı çıkacaktır.

Son düzenleme:
Upvote 0
Çözüm

Şahin AYDIN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
elinizi ayağınızı öpüyorum sizin... dileyin benden ne dilerseniz. 3 gündür beni dellendirdi o işaret... Çoook teşekkür ederim

Upvote 0

bahtiyar008

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74

Sürüm> anabant çekirdek > derleme numarası sonrasında 6 veya 8 defa basınız üzerine

Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın. 6 veya 8 arası olabilir tıklama sayısı yazı çıkana kadar basabilirsiniz.
İşlem başarılı olduğunda yazı çıkacaktır.
Hay Allah razı olsun yav

Upvote 0

ammaraga

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5

İşlem başarılı olduğunda yazı çıkacak.
Mesajlar birleştirildi:

Allah razı olsun çok teşekkür ederim bende de aynı sorun vardı. Sinir bozucu bir şeydi sizin dediğinizi yaptım halloldu...

Upvote 0