Yardım Ekran performansi

Tyakan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaslar merhaba Reno 2 Z kullanicisiyim. Telefonu alti aydir kullanmaktayim . Telefonu acik alanda cok kullanmiyordum. Yakin zamanda acik alanda farkli telefonlarla ekranin görulebilirligini kiyasladik reno 2 Z cok kotu maalesef. Kapali alanda ise ozellikle aksamlari ekranda sarilik mevcut . Bu kronik bir sorunmudur? Yoksa genel olarak ekran performansi bu sekilde mi? Bilgilendirirseniz cok

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaslar merhaba Reno 2 Z kullanicisiyim. Telefonu alti aydir kullanmaktayim . Telefonu acik alanda cok kullanmiyordum. Yakin zamanda acik alanda farkli telefonlarla ekranin görulebilirligini kiyasladik reno 2 Z cok kotu maalesef. Kapali alanda ise ozellikle aksamlari ekranda sarilik mevcut . Bu kronik bir sorunmudur? Yoksa genel olarak ekran performansi bu sekilde mi? Bilgilendirirseniz cok
Bende reno2z kullanıcısıyım ama sarılık mevcut değil. Sizin göz rahatlığı açık olmasın sakın.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sizin telin ekran gorunurluk performansi nasil ? Simdiye kadar kullandigim en kotu ekran diyebiliirm . Disarida gormek icin golge yer ariyorum
Çok iyi o yüzden şaşırdım zaten,hatta kısık kullanırım çok açmam ekran parlaklığını,dışarıda yarıya kadar açmak yetiyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İsterseniz telefon yöneticisi var oradan hızlı kontrol ediniz ekran da sıkıntı var mı yok mu test yapınız.

Upvote 0