• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

En çok sorulan sorunların çözümü

sharK

İrem
Forum Ekibi
Süper Moderatör
Mesajlar
723
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Forumumuzda en çok karşılaşılan sorunlar hakkında bir derleme yaptık, bu içeriklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.​


Bildirim gelmeme sorunu, bu linkte çözümleri mevcuttur.Şebeke çekmeme/sinyal zayıf uyarısı,

  • Telefonunuzun sim kartını tanıyıp tanımadığını kontrol edin. Gerekirse sim kartınızı çıkartın ve tekrar takın
  • Sorun hala devam ediyorsa telefonunuzu yeniden başlatın
  • Sorunun telefondan mı sim kartından mı olduğunu öğrenmeniz için cihaza başka bir sim kartını takın ve öyle deneyin
  • Eğer sorun sim kartınızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız, Ayarlar/Mobil ağ/SIM kısmından ayarlarınızı kontrol edin, gerekirse müşteri hizmetlerinden yardım alın(bildiğim kadarıyla sim kartında olan problem ise kullandığınız operatör size ücretsiz bir sim kartı yollayabilir)
  • Eğer başka sim denediğiniz halde hala şebeke sorunu yaşıyorsanız, telefonunuzda problem olabilir. En kısa zamanda yetkili servislere başvurun.Silinen fotoğraflar hakkında

Normal fotoğraflardan silince, fotoğraflar uygulamasından albümlere gelerek en alta inin, en altta en son silinenler mevcut. Buradan sildiğiniz fotoğrafı kurtarabilirsiniz. Ancak en son silinenler sadece 30 günlük fotoğrafları tutuyor. 30 günü dolduran fotoğraflar otomatik olarak siliniyor.

Özel kasadan fotoğraf silinince, (öncelikle özel kasa nedir onu açıklayayım, özel kasa fotoğraflar kısmında gözükmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı gizli bir alana taşımadır. Fotoğraflar uygulamasına giderek üst kısımda "fotoğraflar" yazan yere uzun basın, özel olarak aktarabileceğiniz özel fotoğraflar bölümü geliyor.

Özel kasadan silinen fotoğraflar için buraya bakınız:Oyun esnasında ekran kaydını açınca durma sorunu için,


Daha fazlası için forumumuza başvurabilirsiniz veya bu linkten Oppo'nun resmi sitesinde bulundurduğu sık sorulan sorular kısmından bilgi alabilirsiniz.

Daha farklı sorularınız için Oppo desteğe ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.
 
Reklam
Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Mesajlar
5,172
Çözümler
104
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar oppo reno 2z kullanıyorum. Type-c 128gb Sandisk flash bellek aldım. Lakin telefon görmüyor. NTFS desteği yokmu bizim oppolarin acaba. Daha önce başına gelen varmı. Fat 32 olarak görmesini istemiyorum. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
Ayarlar>ek ayarlar>otg bağlantısını açınız
 
Upvote 0
Üst