Yardım Erişilebilirlik izini verme

FearS

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Telefonum a5s bir uygulama indirilp erişilebilirlik izni istediğinde veriyorum uygulama arka planda çalışıyor sekmeler den kapatınca uygulama işlevini kaybediyor girip tekrardan erişilebilirlik izni vermek zorunda kalıyorum

FearS

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Hangi uygulama da bu sorunu alıyorsunuz acaba @FearS
Her uygulamada örnek verecek olursam auto clicker indiriyorum erişilebilirlik izni veriyorum uygulama çalışıyor ama uygulamayi tekrar açtiğimda birdaha izin istiyor başka bir örnek verecek olursam xiaomi bildirim paneli kuruyorum izinleri veriyorum tekrardan gayet güzel çalışıyor uygulama ama son sekmelerden kapatinca direk gidiyor arka planda çalışmıyor erişilebilirlik izni gidiyor yani nasil kalıcı erişilebilirlik izni verebilirim

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Her uygulamada örnek verecek olursam auto clicker indiriyorum erişilebilirlik izni veriyorum uygulama çalışıyor ama uygulamayi tekrar açtiğimda birdaha izin istiyor başka bir örnek verecek olursam xiaomi bildirim paneli kuruyorum izinleri veriyorum tekrardan gayet güzel çalışıyor uygulama ama son sekmelerden kapatinca direk gidiyor arka planda çalışmıyor erişilebilirlik izni gidiyor yani nasil kalıcı erişilebilirlik izni verebilirim
Sorununuz devam ediyormu?

Upvote 0