Yardım Fabrika ayarlarına sıfırlama

Sencer_kagan

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Dün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım. Bazı uygulamalardaki ( WhatsApp..) veriler (kişi isimleri ve mesajları) görünmüyor. Ayrıca yakın zamanda WhatsApptan mesajlaştığım kişilerin mesajları görünmüyor. Telefon kendine ne zaman gelir bilgisi olan anlatabilir mi?

Gökhan Barış

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Dün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım. Bazı uygulamalardaki ( WhatsApp..) veriler (kişi isimleri ve mesajları) görünmüyor. Ayrıca yakın zamanda WhatsApptan mesajlaştığım kişilerin mesajları görünmüyor. Telefon kendine ne zaman gelir bilgisi olan anlatabilir mi?
Farazi bir soru olacak ama İşlemi başlatmadan önce WhatsApp sohbet yedegini google driver kaydettinmi. Rehberini yedekledinmi ? bu işlemleri yapmadıysan verilerin işlem sırasında silinmiş olabilir.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sadece numaraları mı görünüyor

Telefonunuzun Ayarlar'ını açın, sonrasında Kullanıcılar ve hesaplar > WhatsApp'a dokunun.
HESABI KALDIR > HESABI KALDIR'a dokunun
WhatsApp'ı açın > yeni sohbet simgesine dokunun > Menü tuşu > Yenile'ye dokunun

Eğer yukarıdaki adımlar işe yaramadıysa, telefon ayarlarınız WhatsApp'ın düzgün çalışmasını engelliyor olabilir. Eğer öyleyse, lütfen aşağıdakileri deneyin

Telefonunuzun Ayarlar'ını açın, sonrasında Uygulamalar ve bildirimler > WhatsApp > İzinler'e giderek tüm izinlerin açık olduğuna emin olun.:..

Upvote 0

Sencer_kagan

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Sadece numaraları mı görünüyor

Telefonunuzun Ayarlar'ını açın, sonrasında Kullanıcılar ve hesaplar > WhatsApp'a dokunun.
HESABI KALDIR > HESABI KALDIR'a dokunun
WhatsApp'ı açın > yeni sohbet simgesine dokunun > Menü tuşu > Yenile'ye dokunun

Eğer yukarıdaki adımlar işe yaramadıysa, telefon ayarlarınız WhatsApp'ın düzgün çalışmasını engelliyor olabilir. Eğer öyleyse, lütfen aşağıdakileri deneyin

Telefonunuzun Ayarlar'ını açın, sonrasında Uygulamalar ve bildirimler > WhatsApp > İzinler'e giderek tüm izinlerin açık olduğuna emin olun.:..
Sadece numara görünüyor ama önceden biyografi kısmında numara kime ait yazıyordu. ayrıca sıfırlamadan önceki yaklaşık 6 saatlik olan sohbetler silinmiş

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sadece numara görünüyor ama önceden biyografi kısmında numara kime ait yazıyordu. ayrıca sıfırlamadan önceki yaklaşık 6 saatlik olan sohbetler silinmiş
Sıfırlayınca silinir yedekleme yapmadıysanız WhatsApp ın kendi yedeklemesine izin verirseniz yedekler görüşmelerinizi.

Upvote 0